Alena Šeredová vystavila své vnady u bazénu. A svému příteli připravila překvapení

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
seredova
Zdroj: DELBO ANDREA / Shutterstock.com

Alena Šeredová se za svoje tělo nestydí, takže se nebojí ho vystavovat na sociálních sítích. Úspěch si připsala za poslední zveřejněnou fotografii na Instagramu, na které pózuje v oranžových plavkách a se svým typickým úsměvem.

Svoje tělo vystavuje Šeredová velmi často. Bývalá manželka fotbalového brankáře Buffona má nyní přítele, kterého si velmi hýčká. Nedávno ho totiž překvapila tím, že ho unesla do resortu na Sardinii, kde si společně užívali volné chvilky. Informace přinesl Blesk.cz.

Její přítel je dědicem automobilky Fiat

Pro svého milovaného připravila česká modelka speciální překvapení. Momentálně žijí oba v Itálii, kde si užívají luxusu nejen u sebe doma, ale také jinde, když se rozhodnou pro společnou dovolenou.

Alessandro Nasi slavil nedávno své 48. narozeniny a nebyla by to Alena, kdyby pro něj neměla skvělý dárek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

S partnerem randí už několik let, spolu jsou od té doby, co Alenu podvedl právě fotbalový brankář Buffon. Loni Šeredová porodila příteli vymodlené dítě a jejich vztah se naplnil k dokonalosti.

Nasi je velmi pracovně vytížený, a proto když má volnou chvilku, rád ji tráví se svou rodinou. Nejinak tomu bylo také v období jeho narozenin. Alena si je vědoma toho, že čas s rodinou patří mezi nejdůležitější, a rozhodla se věnovat mu společnou dovolenou.

Našla luxusní resort na Sardinii, kde se jedna noc v bungalovu může vyšplhat až na 50 tisíc korun. Roční Vivienne mohla po resortu v rozkošných plavečkách a omotala si kolem prstu každého, kdo se kolem ní ukázal.

alena seredova

Zdroj: Profimedia

Malou holčičku si užívá hlavně babička Daniele Remmert

Jak je vidět, parádnice to asi bude po své babičce Daniele Remmert, která na svých sociálních sítích zveřejňuje hodně různorodé fotografie, na kterých je oblečená do odstínů snad všech barev. Vedle takové babičky se bude možná i všebarevný papoušek cítit jako nudný patron.

Alena je českou modelkou, která ale nyní odpočívá ve svém sídle v Itálii. To nedávno dokonce fanouškům ukázala, nahlédnout je nechala například do kuchyně, kde jsou k vidění zlaté kohoutky a dřezy.

Ukázala také, jak její domov pravidelně zdobí její budoucí tchyně, babička malé Vivi Daniele. Ta se rozhodně může pochlubit okázalým stylem, protože se nebojí použít veškeré příslušenství a ozdoby, které najde doma. A ozdobit se nebojí například i umělé květiny.

Zdroj: Instagram, Blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články