Berenika Kohoutová se pochlubila svou slavnou maminkou. Budete žasnout, jak moc si jsou podobné

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
berenika kohoutovs
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Berenika Kohoutová je nadaný všestranný mladý talent. Zpěvačka, herečka, blogerka a spisovatelka se proslavila především v posledních letech, velmi rychle si získává přízeň fanoušků. A jelikož ví, že právě internet jí pomohl dostat se na vrchol, využívá ho také pro komunikaci s nimi. Na instagramu se nikdy nezapomene podělit o vše podstatné.

Její maminka je spisovatelka, její otec hudebník. Není se tak čemu divit, že i tahle mladá kráska jejich talent spojila a přidala k němu nějaký ten vlastní. S maminkou Irenou Obermannovou má navíc dodnes krásný vztah a tráví s ní každou volnou chvíli.

To dokázala i v posledním příspěvku právě na sociální síti, kde sdílela společnou fotografii a popsala fanouškům, jaké zážitky si společně užívají. Mnoho z nás by jim mohlo závidět nejen skvělý rodinný vztah, ale také procestovanou část světa, kterou už mají za sebou.

Už se těší na příště

„Mami, ty naše výlety miluju,“ píše Berenika Kohoutová u fotky. Vzápětí přiznává, že si uvědomuje svou nesnesitelnost. Podle svých slov maminku na výletech občas prudí, všechno se musí řídit podle ní a neustále ji pobízí, aby přidala do kroku, nebo toho tolik nestihnou.

„Už bychom si mohly začít psát ten cestovatelský deník,“ dodala a na vysvětlenou sepsala část míst, které už společně s maminkou navštívily. Patří k nim Bali, Zikmundov, Sicílie, Luhačovice, Mariánské lázně. Beskydy, Londýn a Izrael.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Berenika Kohoutová (@berenika_off)

Je vidět, že obě cestovatelky milují jak rodnou zemi, tak také zahraničí. Na poslední fotce jsou obě usměvavé ženy zachyceny v přírodě plné stromů a podle výrazu tváře se Irena ani trochu na dceru nezlobí a výlet s ní si užívá. Berenika dodává, že už se těší na další výlet.

Jako vejce vejci

Fanoušci k fotografii přidávají celou řadu tipů na výlety, kam by se podle nich měla Kohoutová s maminkou podívat příště. „Není nic krásnějšího než dokonalý vztah mezi matkou a dcerou,“ chválí jeden z fanoušků, který doporučuje návštěvu Paříže.

„Tak už víme, po kom jste tak krásná, Bereniko. Podobáte se mamince jako vejce vejci,“ píše se v dalším příspěvku. S tím souhlasí celá řada dalších fanoušků, podle kterých je Berenika celá maminka. A Irena vypadá na svůj věk dokonale.

„Tak pojď! – To říkám své mamince taky. Protože to zdržování na cestách opravdu nesnáším. Ale je vidět, že i tak se máte rády a bavíte se, a to je přece hlavní,“ shrnuje to jedna ze sledujících. Je jasné, že fotografie není poslední, kterou z cest Kohoutová zveřejnila. Fanoušci se tak jistě ještě mají na co těšit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články