Charlotte Gottová ukázala tajemné snímky z dovolené. Vzbudila jimi pořádný rozruch

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
charlotte gottova
Zdroj: Profimedia

Charlotte Gottová se věnuje nejen zpěvu, ale také se objevuje jako herečka nebo dabérka. Dcera Karla Gotta oslavila již patnácté narozeniny, ale například Instagram si založila až letos v únoru.

I tak je skoupá na fotografie ze svého života. Vložila prozatím pouze dvě, které dokonce posléze smazala. I přesto, že není na sociální síti aktivní, získala si již 115 tisíc sledujících.

Z Charlotte je dnes už mladá slečna, která roste do krásy. Nedávno ukázala další dvě fotografie.

Svůj profil oživila snímky z dovolené v Itálii

Charlotte na Instagram pověsila dvě fotografie z dovolené v Itálii. Na té první stojí u městečka Manarol, na které se dívá, a následuje fotka moře. I takové fotografie mají u fanoušků úspěch a získaly si více než 24 tisíc reakcí.

Charlotte tak nepotřebuje přidávat denně snímky a různé příspěvky, aby získala přízeň fanoušků, což musí udělat mnoho jejích vrstevnic nebo influencerek. Dceři zlatého slavíka stačí jednou za čas se připomenout.

Nedávno vyšla autobiografie Karla Gotta, kniha nese název Má cesta za štěstím. Ivana Gottová kvůli knize dlouho zanedbávala své dcery, protože veškerou energii věnovala právě jí a jejímu vydání. Nyní je již hotová, Karel Gott v ní prozradil mnoho tajemství nejen o svém soukromí, ale například také popsal pocity ohledně svého zdraví.

A co má v plánu vdova po českém zpěvákovi? „Teď chvíli nic plánovat nechci. Potřebuji se po několikaletém jak soukromém, tak pracovně náročném období zastavit a pořádně se nadechnout,“ popsala vyčerpaná Gottová v jediném rozhovoru o knize na karelgott.com.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený charlotte 🤍 (@charlotte_gottova)

Dcery pochopily, že jsem musela dotáhnut projekty do konce, říká Ivana

„Chci se věnovat především dcerám, které mi dospívají před očima a na které jsem kvůli projektům spojeným s Karlem neměla poslední dobou moc času. Naštěstí jsou chápavé a tolerantní. Vědí, že jsem jejich tatínkovi dala slib, že všechny projekty dotáhnu do konce,“ uvedla Gottová v interview.

Svěřila se, že by si chtěla konečně sednout k pěknému filmu nebo si přečíst knihu. Spoustu měsíců musela číst jen Karlovu autobiografii, která i tak patří mezi její oblíbené. Na knize dokonce spolupracovala se známým moderátorem Liborem Boučkem.

„Určitě chci pečovat o odkaz zesnulého manžela se stejnou láskou, jako jsem až do poslední chvíle pečovala o něj. Karel byl láska mého života a na tom se už nikdy nic nezmění,“ přiznala Ivana, která kromě Charlotte Elly má ještě dceru Sofii Nellu. Kniha Má cesta za štěstím se již těší velkému úspěchu u fanoušků i čtenářů.

Zdroj: Instagram, karelgott.com

Autor: Raina TomanováSouvisející články