Patricii Pagáčové psali lidé, že vypadá staře a divně. Teď vrací úder

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pagacova
Zdroj: Profimedia

Nikdo ze slavných lidí nemá rád negativní komentáře. Někdo je ale dovede ignorovat. Herečka Patricie Pagáčová se o to pokusila, jenomže marně. Nehledě na to, co udělala, fanoušci jí její jednání vyčítali. A tak přidala na Instagram fotografii s popiskem, jímž se proti tomuto jejich chování vymezuje.

Všechno to začalo jednou fotografií, kterou si nechala Pagáčová upravit kamarádkou. Jenomže filtr, který byl na fotce použit, zviditelnil hereččiny vady na kráse. Podle jejích slov si i ona uvědomovala veškeré vrásky a pupínky, které její fotka zvýraznila. I tak se jí ale výsledek poměrně líbil.

Fotku proto zveřejnila, jenomže během několika minut se dozvěděla, že vypadá na fotce staře, divně a unaveně. Pagáčová se proto rozhodla fotku smazat, protože prý neměla energii odpovídat na negativní komentáře. „Hele jakoby to, že jsme známé osoby, fakt neznamená, že nás nechává úplně v klidu, když dostáváme za něco takhle naloženo,“ dodala.

Ani další fotka u fanoušků neprošla

Pagáčová zveřejnila na svém profilu fotku novou, jenomže ani potom se nedočkala klidu. Jeden z fanoušků ji totiž vytočil.  „Poté, co mi pod ní nějaký frajer (ještě chlap?!) napsal, že jsem smazala fotku bez filtru, kde jsem dostávala sodu, a nahradila ji fotkou s filtrem, protože neunesu kritiku, (když to bylo přesně naopak, že jo), jsem se rozhodla, že ji sem vrátím, tentokrát bez úprav,“ vysvětlila.

Podle ní to není o neunášení kritiky. Kritika je totiž konstruktivní hodnocení, které není napsáno v negativním slova smyslu, ale říká člověku, co by měl zlepšit. A to ona přijímat dokáže. To, co se pod jejími fotografiemi objevovalo, byl podle ní ale čistě nenávistný projev a hejt.

„Já pořád nechápu, proč bych měla s úctou a bez reakce přijímat urážky/hejty, co lidi zaměňují s kritikou, od cizích osob, a už vůbec to není o tom, že když zveřejním fotku, očekávám ódy a slova chvály, jak mi to sluší a běda, když to tak není,“ rozčiluje se herečka.

Konečně se dočkala podpory

U fotografie, ke které zveřejnila tento svůj příběh, se konečně dočkala Pagáčová pochopení. Mnoho fanoušků totiž rozumí tomu, že někdy se člověk zkrátka nechce s těmi, co kritizují, hádat, a tak raději dělá, že se to nikdy nestalo. Navíc podle nich Pagáčovou nikdo nemá právo kritizovat, protože jí to na fotce moc sluší.

„Souhlasím, když se mi něco nelíbí, nekomentuju to. Nechápu lidi, který tohle dělají a kazí ostatním radost. Taky takové věci nesu blbě… Radši napíšu pár hezkých vět, a aspoň vím, že ten člověk se cítí dobře,“ píše jedna z fanynek. Hned nato dodává, že vypadá herečka na fotce moc dobře.

„A mně se tady zrovna moooc líbíte. A asi jsem taky stará škola, ale abych někomu psala – tady vypadáš příšerně – jakože, cože? Kam se vytratila lidská slušnost!“ rozčiluje se další. Pagáčová je ráda za podporu, kterou získala, na druhou stranu si ale uvědomuje, že negativních příspěvků ještě bude celá řada a ona se s nimi zkrátka bude muset naučit bojovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články