Bratr Jiřího Mádla vypadá jako jeho kopie. Víme, v jakém seriálu jste ho mohli vidět

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jiri madl
Zdroj: Profimedia

Jméno Jiří Mádl je legendou. Společně s Vojtou Kotkem se stali slavnými díky filmu Snowborďáci, který jim pomohl vyšplhat se na vrchol. Později oba dva hráli v několika komediích, a nakonec se z nich stali i režiséři. Věděli jste ale, že má Jiří Mádl bratra, který je také hercem?

Všechno to začalo rokem 2014, kdy Jiří Mádl režíroval film s názvem Pojedeme k moři. V něm obsadil svého o deset let mladšího bratra Pavla. Jenomže on se nechtěl spoléhat jen na protekci a rozhodl se dále prosadit sám.

I když je Pavel Mádl skvělým hercem, není tak slavný jako jeho bratr, proto jste o něm možná moc neslyšeli. Překvapí vás, že hrál i ve slavném seriálu Ulice? Prozradíme vám, jak vypadá a koho ztvárnil.

Do seriálu přes konkurz

Psal se rok 2015 a Pavel Mádl se rozhodl vyzkoušet konkurz do seriálu Ulice. Zadařilo se mu a v seriálu získal svou první významnou roli. Mnoho lidí by možná řeklo, že je to jen díky protekci bratra.

Ve skutečnosti mu ale slavné jméno ani trochu nepomohlo. Jak on sám tvrdí, hercem se chtěl stát už odmalička. Nikdy by si neodpustil, kdyby k tomu měl využít cokoli jiného než svůj talent.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavel Mádl (@pajasmadlas_81)

Režiséři ho do role Lukáše Kreibicha, kterému se přezdívá Frodo, obsadili pouze díky tomu, že dokázal, že na to herecky má. A on tak může být na sebe hrdý, protože díky tomu se dostal zase o krok blíže ke slavnému bratrovi.

Geny po mamince

Matka Jiřího a Pavla by mohla s klidem konkurovat mnohým herečkám, podle někoho dokonce i modelkám. Vypadá skvěle, a když vyrazí se syny do společnosti, rozhodně jim nedělá ostudu.

Rysy podle slov mnohých fanoušků zdědil Pavel právě po ní. Ačkoli na tváři nosí nejčastěji vousy a svůj sympatický pohled ukrývá za brýlemi, podobnost s matkou zkrátka nezapře.

Zda se bratři někdy objeví před kamerou i společně, není jisté. Možné je i to, že Jirka opět bratra obsadí do nějakého svého filmu. On ale protekci nechce. Potřebuje mít jistotu, že má úspěch díky svému talentu, nikoli díky rodinné příslušnosti.

Zdroj: wikipedia.org, osobnosti.cz, Instagram
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články