Jana Bernášková se nechala zvěčnit jen v plavkách. Tento pohled si užívá na dovolené její manžel

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jana bernaskova
Zdroj: Profimedia

Jana Bernášková je nejen oblíbenou seriálovou herečkou, ale vydala také knihu. Aktuálně si užívá na dovolené u moře, ze které pravidelně posílá fanouškům na instagram fotografie, které mají pokaždé vtipný komentář.

Spisovatelský um se u ní rozhodně nezapře. Svými příspěvky baví fanoušky, kterým vždy vykouzlí úsměv na tváři. Nedávno je potěšila fotografiemi v plavkách, protože jí to poradil kamarád. Podle jeho slov prý nikoho nezajímají fotografie v klobouku. Vidět ji tak můžete v krásných pruhovaných bikinách.

Na dovolené si užívá s manželem

Po nějaké době se opět může k moři, čehož Bernášková společně s manželem využila. Jejím mužem je už několik let Rudolf Merkner, český scénárista. Ke svatbě ale málem nedošlo, protože její partner tenkrát zjistil, kolik vlastně měla sexuálních partnerů, uvedl Blesk.

Bernášková je v médiích známá tím, že je upřímná a nebojí se mluvit o svém soukromí, které si některé celebrity naopak velmi střeží. Víme tak o ní, že před manželem měla v posteli třináct různých mužů. Sám Merkner se přiznal, že chvílí váhal, jestli si ji má vůbec vzít za manželku.

O svých expartnerech má Bernášková dokonalý přehled, ale nemusí spoléhat jen na to, co si pamatuje. Všechno si totiž pečlivě zapisuje, ale jak přiznala, píše rukou, nepoužívá žádné excelové tabulky. „Holky to počítají, dělají si tabulky, jaký to s jakým bylo, kolik bylo pravých orgasmů, kolik hraných, kdy to bylo z lásky, kdy jen sex,“ uvedla Bernášková.

Herečka se s manželem objevila v pořadu Honzy Dědka. Její muž mohl jen přikyvovat, nakonec řekl: „Byl jsem účasten takových diskuzí, ženy se tak opravdu baví. Chvíli jsem váhal, jestli si mám Janu vzít.“ Se současným manželem se přitom neseznámila normální cestou, ale přes Facebook.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Bernášková (@jana_bernaskova)

Svou knihu pojmenovala Jak přežít svého muže

Ačkoliv její počet partnerů je trochu vyšší, s manželem se seznámili pomocí internetu. „Nějaký čas jsme tam jenom tak byli. Mně to bylo takový trapný, že si chce asi povídat, že bych se měla snažit. A tam byla taková funkce šťouchnout. Šťouchali jsme se asi dva měsíce, to bylo vzrušující,“ vypráví se smíchem autorka knihy Jak přežít svého muže.

Její slova potvrdil také Merkner: „My jsme se zamilovali přes text. Jana byla neuvěřitelně vtipná. Vydrželi jsme takhle neuvěřitelně dlouho, asi až do Týtý. Vyhrál jsem ho a jel jsem na pořádný šťouch!“ Poprvé se viděli na party, na které je seznámil Biser Arichtev.

O lásku na první pohled ale rozhodně nešlo, protože Merknerovi přišla Bernášková esoterická a unylá. Nezaujalo ho ani její batikované oblečení. Ona sama jeho přátelství na sociální síti přijala, protože si myslela, že se jedná o fanouška. Až následně zjistila, že je to scénárista z večírku.

Manželé jsou již od roku 2012 a vypadají stále zamilovaně. Na dovolené si užívají i přes drobné nehody, jako je zapomenutá mozzarella v autě. V kombinaci s vysokými teplotami je asi jasné, jak to vypadalo, když se rozhodli po dvou dnech auto otevřít… I takovými příběhy baví Bernášková fanoušky.

Zdroj: Instagram, Blesk, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Raina TomanováSouvisející články