Hvězdy Ordinace v růžové zahradě 2 skrývají velkou novinu. Co nám manželé Děrglovi tají?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dergelovi
Zdroj: Show Jana Krause / Profimedia

Hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Markéta a Patrik Děrgelovi se svým soukromým životem příliš nechlubí. Nebylo tomu ani při radostné události, která se v jejich životech nedávno odehrála. Podrobnosti zná deník Blesk.

Jedná se o druhorozené miminko těchto manželů. Podle informací deníku Blesk by to měla být holčička a Markéta ji porodila už před několika týdny v Rakovníku. Uvedla to nejmenovaná čtenářka deníku. K pětiletému Vavřincovi tak přibyla sestřička, jejíž jméno ale manželé Děrgelovi neprozradili.

Děrgelovi se snaží soukromí chránit před veřejností

Patrik i Markéta patří mezi herce, kteří se nebojí říct svůj názor a většinou nesouhlasí s tím, že prozradí něco ze svého soukromí. Tentokrát se tedy neví, jak se jejich malá dcerka jmenuje. Podle čtenářky Blesku by se měla jmenovat Mira. „Nezlobte se, necháme si podrobnosti pro sebe,“ řekl Patrik Děrgel, a nechtěl tak informace potvrdit.

Jediné info, které z jejich soukromí uniklo, je to, že mají pořešené hlídání. „Máme skvělé prarodiče i chůvu. Snažíme se přes naši neurčitou pracovní dobu dát životu řád,“ uvedla již před nějakou dobou známá herečka. Ta se v oblíbeném seriálu TV Nova objevuje po boku svého manžela.

V seriálu ale museli přežít vztah na dálku, který ale nakonec nevyšel právě z Markétiny strany. Ve skutečnosti ale tvoří stabilní pár, který si po pěti letech pořídil dalšího potomka. Navíc svoje těhotenství Markéta oznámila velmi originálním způsobem.

Na Nový rok oznámili manželé Děrgelovi novinku, že z Patrika bude dvojnásobný otec. Herečka to odtajnila tak, že si zahrála v nové verzi klipu písně Báry Polákové Nafrněná. To ještě nebylo jisté, jestli se Vavřinec dočká bratříčka, nebo sestřičky.

Pro Markétu bylo náročné v těhotenství natáčet Ordinaci

Pokud nejste fanoušky zpěvačky Polákové, mohli jste si opravdového bříška všimnout právě v seriálu, kde byla zrovna těhotná i hlavní hrdinka. Pro Markétu ale bylo velmi náročné natáčet kaskadérské scény. Na ty nejrizikovější kousky ale Markétu zastoupila profesionální kaskadérka.

„Akční scény točím ráda, člověk se na natáčení aspoň nenudí. Kaskadérku jsem pozorovala, je moc šikovná. Přála jsem jí, aby z okna padala správně a nemusela scénu mockrát opakovat. Kdybych nebyla sama těhotná, ráda bych si pád vyzkoušela sama,“ uvedla oblíbená herečka.

Podle jejích slov se oba rodiče snaží dát malému Vavřincovi řád, ale vzhledem k jejich pracovním povinnostem je to někdy velmi těžké. Sama Děrgelová režim jako dítě měla a měla ho ráda. Jak ale rodina funguje s druhým potomkem, to zatím ani jeden z nich neprozradil.

Zdroj: Blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články