Alice Bendová provokuje své fanoušky u bazénu. Postavu jí může závidět leckterá dvacítka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Alice Bendová si každé léto užívá plnými doušky. I když o sobě tvrdí, že je stará bába, opak je pravdou. Může si dovolit vystavit své bujné vnady v bikinách a provokovat svými snímky na sociálních sítích. Obdařená je dostatečně a moc dobře to ví. Nedávno na svůj instagram vložila snímek, který je toho jasným důkazem.

Bendová se na něm usmívá, užívá si slunečních paprsků a na sobě má bikiny, které zdůrazňují její přednosti. Herečka své fanoušky pravidelně „krmí“ fotkami ze soukromí.

Bendová se snaží udržovat zdravý životní styl

Bendová se přiznala, že sport jí sice není cizí, ale musí se do něj občas nutit. V posledních dnech tak začala více sportovat, hlavně běhat.

Pravidelnými příspěvky zásobuje své sociální sítě. Nevadí jí ukázat ani svou maminku nebo zahradu, na kterou si nedávno pořídila obrovskou letní kuchyni.

Oblíbená jídla si tak může vychutnat venku společně se svým partnerem a dětmi. Kuchyni jí postavil Tomáš Hrdina, který se živí právě tím, že staví stylové kuchyně. Jednu takovou najdete i na Zanzibaru, kam jezdí Simona Krainová. V kuchyni Bendové byste jistě ochutnali například grilované selátko.

Letní kuchyni má Alice opravdu „vystajlovanou“. Světlé barvy, ratanový nábytek a kamenné obložení. Herečka zde tráví spoustu času nejen sama, ale také se svým partnerem a dětmi, se kterými se také často vyfotí. Na své zahradě sice nemá moře, ale obrovský bazén, ve kterém vystavuje svoji vypracovanou postavičku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

Postavu jí může závidět leckterá dvacítka

Za svou postavu se nemusí stydět. Je matkou dvou dětí, jedenáctiletá dcera Alice už získala svou první roli ve filmu. Zahrála si dceru své maminky. Herečka přiznala, že je z výkonu své dcerky nadšená, protože je ráda, že bude mít doma konkurenci.

Premiéru měla malá Alička v květnu. „Alička měla včera svou premiéru, hrála mi dceru a šlo jí to jako po másle. Nejdřív cestou tam prožívala klasickou nervozitu, a pak to na place rozbalila a nervy byly tytam. Začínaly jsme zrovna dramatickou scénou, a když jsme skončily, tak Alička vybuchla smíchy – klasika, to dělám taky, aby ve mně nezůstávaly negativní emoce,“ řekla na sociální síti Bendová.

Podle jejích slov to malou Alici velmi bavilo a rozhodně jí nebude bránit v tom, aby později hrála ve filmech nebo seriálech. Tvrdí, že nebude urputná matka, která ji bude cpát do každé menší role, která se naskytne.

Bendová o sobě tvrdí, že je „stará bába“, ale není to pravda. Má postavičku jako lusk a určitě si toho je vědoma. Herečce vůbec nevadí, že bude doma mít konkurenci. „Naopak, co je doma, to se počítá, a já, stará bába, už taky potřebuji vyměnit,“ uvedla se smíchem pro Blesk.cz oblíbená herečka.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články