Lucie Vondráčková tají nového partnera. Nejdou na to moc rychle?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Proslýchá se, že by Lucie Vondráčková měla mít několik měsíců tajnou lásku. Podle deníku Aha! by se mělo jednat o bývalého zpěváka, se kterým se Lucie zná již několik let. Už spolu mají randit tři měsíce, ale Lucie zatím jméno svého nového partnera tají. Otázkou však je, zda to nejsou jen spekulace bulvárních médií. Informaci jako první přinesl magazín Sedmička.

Lucie Vondráčková patří mezi oblíbené české zpěvačky. Proslavila se nejen jako neteř Heleny Vondráčkové, ale také je známá díky manželství s hokejistou Tomášem Plekancem, se kterým to ale bohužel nevydrželo. Spolu mají dvě děti.

Nový partner nemá prý bohužel dořešený předchozí vztah a také má syna, což situaci ještě zhoršuje. Lucie tak čeká, až se bude moci novým mužem po svém boku pochlubit, zatím si ale ještě musí počkat.

Šušká se dokonce o miminku

Podle médií dokonce spolu mají mluvit o miminku, což je po pár týdnech chození dost předčasné, ale Vondráčkové je už čtyřicet jedna let, takže možná nechce na nic čekat. Dalšímu dítěti se rozhodně nebrání, své dva syny už má „velké“ a mateřské city ještě nejsou naplněné.

V České republice vydala loni Lucie Vondráčková několik hudebních videoklipů. Mezi ty známější patří ten, který vyšel v loňském listopadu. Nahrála duet se Sámerem Issou, který doufá, že se tím opět dostane do povědomí a bude o něj zájem.

Jej práce tím ale neskončila. Sama zpěvačka se loni v prosinci přiznala, že netuší, kolik videoklipů jí vlastně už vyšlo. Na její desce Růže je totiž tolik písniček, že se to prostě tak sešlo. Do svých klipů si vybírá krásné chlapy, kteří mají zaručit úspěch u diváků a jejích fanoušků.

Kromě Issy se vedle ní objevil také Matyáš Hložek

Sámer Issa byl jen jedním z mnoha mužů, kteří se objevili po jejím boku. V dalším videoklipu se představil Muž roku 2017 Matyáš Hložek. „Ráno před natáčením jsem ho viděla poprvé, je milý,“ uvedla tenkrát zpěvačka. Matyáš si v jejím videoklipu zahrál chudého přítele hlavní hrdinky.

Píseň se jmenuje Dej si cíl a text k ní napsala maminka Vondráčkové Hana Sorrosová. Videoklip a celá píseň cílí hlavně na ženy, mezi kterými je spousta takových, co nemají žádné sebevědomí. „Když se po mateřské musíte vrátit do práce, není to jednoduché. A moje postava pracuje v baru, studuje a do toho trénuje běhání,“ vysvětlila text Vondráčková.

Česká zpěvačka si zakládá na tom, aby se v písních odrážely také její zkušenosti. V každé písničce je tak něco, co sama zažila. Dlouhé roky žila v Kanadě, nyní se ale zdržuje v Česku a pracovní nabídky se jí jen hrnou. „Když člověka práce baví a má chuť pracovat, nemůže to najednou škrtnout ze svého života,“ dodala bývalá manželka Tomáše Plekance.

Zdroj: Sedmička, Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články