Manželka Bohuše Matuše nesmí být minimálně rok těhotná. Co za tím vězí?

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
bohus matus lucie matusova
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv by si osmnáctiletá manželka Bohuše Matuše přála v budoucnu další miminko, má zatím smůlu. Alespoň pokud bude dbát na slova lékařů. Kvůli jedné věci jí to doktoři totiž nedoporučují. Proč se muzikálový zpěvák jen tak nestane dvojnásobným otcem? Redakce Extra.cz zná odpověď.

Lucie totiž měla po porodu komplikace, na které se nepřišlo hned. Přitom se jednalo o věc, která je poměrně běžná.

„Pupeční kýlu jsem prý měla hned po porodu, akorát se na to nepřišlo. Zjistilo se to vlastně až ve chvíli, kdy to začalo pořádně bolet. Lékaři mi říkali, že jsem to zachytila v pravou chvíli. Kdybych přišla později, mohl to být velký průšvih,“ řekla už dříve mladá maminka Extra.cz.

Minimálně rok nesmí být těhotná

A tak musela Matušova manželka koncem června pod kudlu. Jednalo se o akutní operaci poporodní kýly. Lucie se teď musí zotavit, což nějaký ten čas potrvá.

„V nemocnici se to dalo snést. První den po operaci to bylo hrozné, druhý také, ale pak už to bylo v pohodě. Hlavně se mi stýskalo po Natálce. Hodně mě mrzí, že ji teď nemůžu brát do náruče, ale jinak už mě nebolí vůbec nic,“ vyslovila se pro tentýž server.

I když se už cítí celkem dobře, nesmí se přemáhat. Pár by se teď měl soustředit hlavně na zdraví Lucie a nepomýšlet na plození dalších potomků. Toho si je vědom i sám muzikálový zpěvák.

„Další těhotenství teď nehrozí. Lucinka musí nyní dlouho čekat, než se jí všechno po operaci zahojí. Doktoři jí říkali, že teď asi rok nesmí být vůbec těhotná. Byl by to velký malér,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš.

Pomáhají babičky

Protože on je teď pracovně vytížený, využívají manželé pomoc babiček: „Natynka byla u babičky. Děťátka to ještě nevnímají, že jsou nějaké větší změny. Docela často jsme za ní jezdili, ale hlavně, miminka strašně milují své babičky, takže byla spokojená. Pořád dokola říká bába, jen sem tam táta.“

Bohuš Matuš si svou o 30 let mladší manželku vzal v květnu v rodinném parku Krtkův svět v pražských Dolních Měcholupech. Místo patří podnikateli Josefovi Roušalovi, kterého chtěl jeho kamarád Matuš tímto podpořit.

Nechyběli hosté z řad slavných osobností a dcera Natálie. Ta se dvojici narodila v prosinci minulého roku.

Zdroj: Extra.cz

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články