Daniele Peštové byste určitě věk nehádali. Vystavila své tělo v plavkách a má ho lepší než kdejaká dvacítka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Profimedia

Daniela Peštová je sice již modelka „v důchodu“, sem tam si ale odskočí na nějaké focení. Postavičku má totiž jako lusk a nemusela by se za ni stydět ani o mnoho let mladší kolegyně.

Na instagramu se pochlubila fotografií, na které své tělo ukazuje v jednoduchých černých plavkách. V příspěvku napsala, že pokud žena neví, jakou barvu si na sebe obléct, černá je klasika, která se neomrzí. Ať se jedná o plavky, šaty nebo halenku.

Svatba s Haberou? Únorová fotografie tomu nasvědčuje

Pavol Habera je s Peštovou už dlouhých dvacet let, ale o svatbě nikdo z páru nemluvil. Daniela Peštová společně s partnerem sdíleli na sociální síti fotografii, která působila velmi zamilovaně. Fanoušci tak hned začali spekulovat, jestli se konečně nevzali.

„Happy Valentine´s, LoLu!“ napsal k fotografii zpěvák Pavol Habera, jenž mimo jiné zasedá také v porotě soutěže Česko Slovenská Superstar. Na snímku to oběma nejen velmi sluší, ale fanoušci také měli jednu otázku, která pro ně byla zásadní.

Rozhodli se Habera s Peštovou konečně vstoupit do manželství? Dvacet let žít na psí knížku není pro každého, ale ani jeden z nich takovou informaci nepotvrdil. U Daniely je ale jasně vidět, že na levém prsteníčku má spoustu krásných prstenů, které by mohly naznačovat, že se skutečně vzali.

Dvacetiletý vztah by již bylo načase posunout na další level. Dva zlaté prstýnky, jež na ruce nosí, mohou být ze sady, jak uvedl Blesk.cz. Fanoušci se ale na názoru neshodnou. Jeden z prstenů může být zásnubní, další svatební a třetí možná Daniela dostala jako dárek k Valentýnu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Šperky možná modelka dostala darem

Možná už jsou skutečně vzatí, ale možná také ne. Topmodelka ještě dnes fotí různé kampaně, nebrání se ale spolupracím se světovými značkami. Před více než 20 lety začínala jako andílek u Victoria´s Secret, v únoru si ji značka vybrala znovu jako svou vlajkovou loď.

Peštová se tak společně s rodinou vydala na Floridu, kde mají krásný dům s bazénem a za domem golfové hřiště. Rodinka si užívá slunce, modelka se věnuje práci. Všichni ještě dnes, kdy jí je padesát let, obdivují její postavu.

Jak přiznala, za jejím pevným tělem stojí tvrdá dřina v posilovně, věnuje se hlavně oblasti břicha. Své rodině také zdravě vaří a snaží se celkově žít zdravým životním stylem.

Obdivné komentáře jsou tak nasnadě. Lidé jí píší, že jí to velmi sluší, některé jsou ironicky závistivé. Není divu, v jejím věku se vystavovat v bikinách si může dovolit opravdu málokterá žena.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články