Dara Rolins vystavuje figuru v Chorvatsku. Kvůli téhle postavě dře celý život

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins je oblíbenou zpěvačkou, jež má na sociálních sítích spoustu fanoušků. Ty teď potěšila fotografiemi své postavičky v plavkách, kterou vystavuje u moře v Chorvatsku.

Jak sama prozradila, u moře je s dcerou Laurou a paradoxně si letos užívají léto všemi různými způsoby. Na fotografii je zvěčněná na lodi, ale nevadí jí cestování také na motorce. Na svém instagramu popřála svým fanouškům krásné léto, ať ho tráví kdekoliv.

Aktivně se věnuje aerobiku, což se na její postavě projevilo

Rolins mluví slovensky i česky, příspěvky ale vkládá v rodné slovenštině. Několik posledních měsíců se věnuje aerobiku, ale je aktivní po celý život. Do cvičení aerobiku se vrhla doma, protože v době pandemie nebyla možnost navštěvovat fitness centra ani jiná zařízení.

To však Daru nezastavilo a pustila se do cvičení, aby měla v létě co ukazovat, což se také děje. Svoje opálené tělo vystavuje velmi ráda, do toho ještě propaguje oblíbenou značku kosmetiky. Musela se nějak zabavit, protože velkou část roku strávila zavřená doma.

Na první pohled není možné, že této krasavici bude příští rok padesát let. Svou postavou strčí do kapsy nejednu mladici, ale sama říká, že je za tím tvrdá dřina. V době pandemie musela bojovat s nahromaděnou energií a také stresem, který musela nějakým způsobem dostat ven.

Jak uvedla i tenkrát na svém instagramu, potřebovala se vytančit, vykřičet a vyskočit z kůže. A vůbec nevadí, že zvolila právě aerobik, který má svou největší slávu dávno za sebou. Dara na snímku možná ukázala více, než zamýšlela. Během focení se jí totiž oblečení ohrnulo a odhalilo pevný zadeček zpěvačky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara na sociálních sítích vyjadřuje pocity mnoha jiných žen

Ať se jedná o Daru Rolins, nebo třeba o Andreu Verešovou, mnoho známých zpěvaček, hereček nebo modelek je aktivních na sociálních sítích, kde nejen propagují oblíbené značky, poodhalují své soukromí, ale také dávají rady nebo přidávají vlastní zkušenosti ze života.

Stejný postup volí také Dara. Ta se vyjádřila k těžkému údělu žen, které mají špatné pocity z toho, že se nemohou zavděčit všem. „Právě myslím na to, jak je dnes náročné balancovat v tom našem ženském světě plném všech těch nároků a předsudků, pod všudypřítomným tlakem na dokonalost. Jak v něm vypoměřovat tu akurátnost? Komu vyhovět dřív,“ začala jeden svůj příspěvek.

„Neměla bys tolik jíst, najez se pořádně! Jsi moc tlustá, jsi hubená. Ty se nemusíš malovat, mohla ses trochu namalovat. Máš slovo, tak mluv. To je chlapská záležitost, nemíchej se do toho. Zavře občas pusu? Moc toho nenamluví,“ uvedla zpěvačka jako příklad toho, že se všem opravdu nejde zavděčit.

Za pravdu jí dala právě Andrea Verešová, ale i další známé osobnosti. Je pravda, že člověk by se neměl sužovat tím, že se nezavděčí všem. Ženy by se tak neměly trápit výčitkami.

Autor: Raina TomanováSouvisející články