Dominika Mesarošová se vyfotila nahá ve vaně. Fanouškům ukázala něco, co ještě pořádně neviděli

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika mesarosova
Zdroj: Profimedia

Bývalá playmate Dominika Mesarošová si užívá partnera Tomáše, se kterým má malého syna Eliána. Loni v září nechtěně přiznala, že je vdanou ženou, tuto informaci ale do médií nikdy nepotvrdila. Čím se ale pochlubila na instagramu, je její tetování na rameni. To fanoušci takto zblízka nejspíš ještě neviděli.

Mesarošová miluje slunce, moře a opalování. V březnu letošního roku se s celou rodinkou vydala na dovolenou do Dominikánské republiky. Vzhledem k tomu, že všude řádil koronavirus, rozhodla se si dovolenou prodloužit, protože malý Elián nemusel do školky.

Mesarošová přiznala sňatek doslova online

Po narození potomka se Mesarošová musela potýkat s otázkami, kdy tedy bude svatba. V září 2020 se ale nechtěně přiznala k tomu, že možná už vdaná je. Jestli je tomu pravda, došlo ke svatbě v naprostém utajení. Během rozhovoru se svou kamarádkou Agátou Hanychovou, který se vysílal na instagramu, došlo k přiznání. Zprávu přinesl blesk.cz.

Agáta si totiž stěžovala na to, že v občance bude mít napsáno „rozvedená“, protože ukončila vztah s Jakubem Prachařem. A bude si na změnu muset počkat do doby, než se znovu vdá. Na to ji ale Dominika odvětila: „Tak si tam nenechávej dávat nic. Nemusíš to v občance vůbec mít uvedené. My jsme s Tomášem taky svoji a nemám tam nic,“ prořekla se blondýnka.

Možná si v tu chvíli neuvědomila, že se rozhovor dostane do éteru mezi stovky tisíc fanoušků. A Agáta si rychle přisadila: „Koukám, že tady máme přiznáničko, ty ses pěkně prořekla. To se ti nepovedlo,“ smála se. Pobízela také fanoušky, aby Dominice posílali gratulace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DominikaMesarošová❣️ (@dominikamesarosova)

Mesárošová se snažila změnit téma hovoru, moc se jí to ale nedařilo. Další pikantnosti už ale nepřidala. Není tak jasné, jestli se skutečně vdala za otce svého syna Tomáše. S ním si v Brně pořídila v roce 2019 krásné bydlení. Dům o rozloze 200 metrů čtverečních je řešený jako 4 + kuchyňský kout a nabízí mnoho prostoru.

V médiích Dominiku nyní moc nevídáme

Dominika se do nového domu přestěhovala společně s přítelem Tomášem. Tenkrát měl malý Elián teprve necelých pět měsíců. „S přítelem Tomášem jsme nový dům vybírali spolu. Přítel je z Hodonína a do Brna musel za prací, a tak proto jsme se stěhovali oba,“ vysvětlovala tenkrát Mesarošová.

Ta se plně oddala péči o rodinu a svou novou roli maminky si užívá doteď, kdy jsou malého už tři roky. Na svém instagramu postuje fotografie se synem, se kterým se často sladí do stejného outfitu. Brno si podle svých slov zamilovala, i když do Prahy pořád pracovně dojíždí.

dominika mesarosova

Zdroj: Profimedia

Na poslední fotografii na instagramu je vidět Dominika nahá ve vaně, ve které si zvěčnila své nové tetování. Je na něm jasně viditelný text modlitby, která Dominiku provází životem. Modelka většinou zveřejňuje fotografie, kde propaguje různé produkty. Tentokrát ale vytáhla snímek ze soukromí.

Dominika se „proslavila“ aférkou s Janem Moťovským, nyní se ale stáhla do ústraní a fanoušky si našla právě na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články