Dcera Elišky Balzerové je krásná blondýnka. Půvab bezesporu zdědila po matce

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
eliska balzerova
Zdroj: Profimedia

Herečka Eliška Balzerová má dvě děti – syna Jana a dceru Adélu. Ta šla tak trochu v maminčiných stopách a pracuje jako dramaturgyně Divadla Na Fidlovačce. Maminkovské rysy bezpochyby nezapře stejně jako mladistvou krásu, kterou se Eliška pyšnila jako začínající herečka.

Adéla Šotolová, dcera herečky Elišky Balzerová, se stejně jako její maminka vydala uměleckou cestou. Nicméně nevěnuje se herectví, které má v krvi, ale dramaturgii.

Její jméno tedy můžete vidět v Divadle Na Fidlovačce na plakátech i v programech, nicméně na jevišti ji neuvidíte. I díky tomu má se slavnou maminkou úzký vztah, společně jsou díky práci v prakticky neustálém kontaktu.

Jablko nepadlo daleko od stromu

Občas se stane, že s maminkou vyrazí do společnosti, ale spíše se od všeobecné pozornosti drží stranou. Dnes má už jiné příjmení, za svobodna s příjmením Balzerová ale bylo všem jasné, že jde o dceru známé herečky.

Obě dámy si jsou navíc neskutečně podobné, především když stojí vedle sebe. To je pak jasné, že ani zde nepadlo jablko daleko od stromu.

adela sotolova

Zdroj: Profimedia

Obě blondýnky jsou si velmi podobné, a když mluví o svých zájmech, prakticky je nejde rozpoznat. Adéla udělala v roce 2012 svou maminku babičkou, a Eliška tak cítí velký závazek.

Svým vnučkám chce totiž dopřát to, co nemohla dopřát své dceři. A to je čas. Herečka byla v době vyrůstání své dcery velmi zaneprázdněná a na Adélu neměla tolik času, kolik by si přála.

Vnučky učí šít a háčkovat

Proto se snaží naplno se věnovat svým vnučkám a učí je typické babičkovské věci. Plést, vařit, háčkovat a šít. To je prý něco, co by mělo umět každé děvče a naučit by je to měla právě maminka. Jenže herečka to svou dceru nenaučila, a tak se rozhodla, že to naučí alespoň své vnučky.

Jinak si ale soukromí pečlivě hlídá, což má její dcera po ní. Když byla v roce 2012 těhotná, nechtěla nic oficiálně přiznávat. Všechno na ni práskli až její kolegové z divadla.

Dnes je Adéla na pozornost už zvyklá, přesto se raději drží stranou a věnuje se práci, kde se občas potká i se svou maminkou.

Zdroj: Blesk, Profimedia

Autor: Barbora TurkováSouvisející články