Otec Martina Dejdara si s ním zahrál v komedii Slunce, seno, erotika. Víme, koho tam ztvárnil

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martin dejdar
Zdroj: Profimedia

Martin Dejdar je česká herecká legenda. Objevil se například jako porotce v pořadu Česko Slovensko má talent, zahrál si také Ozzáka v oblíbeném seriálu Comeback. Vidět jste ho mohli i ve slavné české komedii Zdeňka Trošky Slunce, seno, erotika. A právě tady si zahrál i Dejdarův tatínek Vlastimil.

Režisér Zdeněk Troška dal totiž ve filmu Slunce, seno, erotika poměrně velkou příležitost i nehercům. Zahrála si tu celá řada lidí, kterým se nikdy o filmu ani nesnilo. A mezi nimi se na radu svého syna objevil i Vlastimil Dejdar, který si tu zahrál prezidenta italského JZD.

Roli si měl původně zahrát skutečný italský herec, ale Troškovi se vystupování Vlastimila Dejdara tak moc líbilo, že se rozhodl dát mu přednost. Mnozí ale říkají, že roli tatínkovi tak trochu dohodil tehdy už slavný Martin Dejdar. I když se Dejdar starší poměrně osvědčil, v dalších filmech si už nezahrál. Až donedávna.

Tři generace Dejdarů

Loni v létě obletěla svět novinka o natáčení nového filmu. Ten se jmenuje Stáří není pro sraby a režisér Tomáš Magnusek se do něj rozhodl obsadit dokonce tři generace Dejdarů. Nejstarší Vlastimil si zde zahraje penzistu, který si rád vyrazí s přáteli na plovárnu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Kromě toho se v české komedii objeví i jeho syn Martin a vnuk Matěj. Martin si zde má zahrát roli plavčíka, Matěj se ukáže jako chlapec, který se v zámoří pokoušel o hokejovou kariéru a teď se vrací do Čech. Diváci se tak mohou těšit na novinku, která jistě zanechá dojem.

Kromě téhle party Dejdarů si užijete ve filmu také slavné české herce Rudolfa Hrušínského mladšího, Jiřího Krampola, Luďka Sobotu, Evu Burešovou či Dominiku Myslivcovou. V kinech by se měl snímek objevit snad již letos.

S tatínkem na Instagramu

Martin Dejdar se s fotkou z natáčení filmu Slunce, seno, erotika podělil na Instagramu se svými fanoušky. Tam si mohli lidé užívat pohled na něj i jeho otce ve společné scéně a většina z nich se divila tomu, že jde právě o Dejdarova tatínka. Diváci neměli ani ponětí, že i ten je vlastně hercem.

Sympatická dvojice se na fotce usmívá a vyvolává ve všech příjemné vzpomínky na starou českou komedii, kterou si rádi pouštíme stále dokola a která se zkrátka jen tak neomrzí. Proto si také fotografie vysloužila přes 9000 srdíček a celou řadu pozitivních komentářů.

Dejdar fotografií tehdy popřál svému tatínkovi k narozeninám. Tak třeba mu k těm dalším bude moci popřát už novější fotkou z natáčení moderní komedie, kterou si určitě on, Vlastimil i Matěj naplno užijí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články