Tereza Ramba vzala svou nestárnoucí maminku na divoký večírek. Vypadaly spíše jako sestry

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza ramba
Zdroj: Profimedia

Tereza Ramba je v očekávání svého druhého dítěte a do Varů se vydala se svou maminkou. Obě na červeném koberci zářily, přesto by ještě stylista Kája Pavlíček pár věcí upravil.

Ramba se vyfotila se svou maminkou na Instagram, kde sdílela i pocity z toho, že byla v noci bez svého syna. Celou noc podle jejích slov prospaly, i když se těšily na párty. Přiznala, že je fajn být zase ženou, herečkou a poděkovala i lidem, kteří je nalíčili a učesali.

Tereza má být po kom krásná, její maminka snad nestárne

Stylista Kája Pavlíček obě pochválil za to, jak přijely do Varů oblečené. Ramba vyrazila na premiéru filmu Atlas ptáků, se svou maminkou ale vypadaly spíše jako sestry. „Splňují základní letošní trendy – ženskost, elegance, přitom ne příliš velká odhalenost,“ pochválil je Pavlíček.

I tak by ale několik věcí změnil. Tereza se ukázala v červených šatech, které obepínaly její tělo, takže bylo krásně vidět zvětšující se bříško. Její maminka oblékla černé šaty. „Obě vypadají velice hezky, šaty zvolily dobře. Tereze červená barva sluší, myslím si, že odstíny červené má ráda, v podobných barvách jsme ji už viděli,“ uvedl stylista.

Co by ale změnil, je objem vlasů. Zvýraznil by také jejich líčení, nebo by zvolil výraznější rtěnku, jak potvrdil serveru zivotvcesku.cz. Maminka slavné české herečky se udržuje v kondici a pečuje o sebe. Její vlasy stylistu uchvátily, stejně jako zvolená barva šatů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

Tereza dotočila film s Jiřím Mádlem

„Co se týče šatů maminky, model byl zvolený hezky, je štíhlá, takže proč ne. Oživení vespodu bílými volány je zajímavé. Jediné, co vidím z mé strany jako doporučení, tak by se mi líbilo, kdyby šaty měly ještě aspoň nějaký krátký rukáv. Její vlasy pak vypadají hezky a žensky, u tak dlouhých se objem vytváří těžko,“ přiznal Pavlíček.

Tereza Ramba se vydala také na premiéru filmu Deníček moderního fotra, ve kterém si zahrála jednu z hlavních rolí vedle svého dobrého kamaráda Jirky Mádla. Spolupráci s ním si nemůže vynachválit, stejné je to i z druhé strany.

Pokaždé se ale ráda z natáčení vrací domů ke svému manželovi a malého synkovi, kterému zanedlouho přibude sourozenec. Oznámení těhotenství pojala Ramba velmi originálně, její muž natáčel video, jak si Tereza zkouší šaty a prochází se chodbou. Vyboulené bříško je jasně vidět a Tereza přidá vtipný komentář: „To nebude vidět, ne?“

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články