Hana Mašlíková se vystavila na posteli jen v titěrné košilce. A pustila se do moralistů, kteří ji odsuzují

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Hanka Mašlíková je oblíbenou modelkou a také moderátorkou. Ve společnosti se nyní objevuje pouze zřídka, se svými fanoušky komunikuje přes sociální sítě.

Nedávno vydala příspěvek, ve kterém se svěřuje se svými pocity ohledně toho, jak se chovala po celý život, aniž by to dělala pro své dobro.

Připojila k němu sexy fotografii, na které leží na posteli pouze v titěrné košilce. Ze snímku je vidět, že se fotila v zrcadle.

Nikomu byste neměli nic dokazovat, maximálně sobě

Hanka Mašlíková vyslovila myšlenku, která možná trápí nejednoho člověka. „Jediný člověk, kterému byste měli něco dokazovat, se na vás dívá každé ráno v zrcadle. Zhruba od 20 let jsem se snažila někomu něco dokazovat a všem se zavděčit,“ začíná její příspěvek.

„Stále jsem se zatěžovala otázkou, co by na to řeklo okolí nebo veřejnost. Bála se vlastně vyslovit svůj názor, aby to někoho nepohoršilo nebo mě někdo neodsoudil. Raději jsem nesnědla špatně udělané jídlo a poděkovala za něj, než bych si stěžovala a byla za namyšlenou fiflenu,“ pokračuje ve svém příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

Hanka přiznala, že se před ostatními chovala tak, aby nevypadala nejen hloupě, ale také možná aby mezi ně zapadla. Ti, kteří vybočují z řady, nejsou moc oblíbení. „Mnoho důležitých rozhodnutí jsem v životě vzdala proto, abych nevypadala před lidmi hloupě. Co by si o mě třeba pomysleli, že jo?! Mnohokrát jsem zatratila nějakou šanci, abych měla klid a nemusela nic vysvětlovat a obhajovat se.“

Každý by si měl zamést před svým prahem, vzkazuje modelka

„Je úplně jedno, co si o vás kdo myslí, oni váš život nežijí, oni vaše složenky neplatí, a většina těch moralistů by si měla zamést tu kopu h*ven před svým prahem, než vás budou soudit! Jediný názor, který by pro nás měl být důležitý, by měl být od milovaných. Ostatní ať jdou zametat!“

Mašlíková možná narážela na osobní zkušenosti, kdy se někomu nelíbil její názor. Takových lidí můžete mít i vy kolem sebe spoustu, nemusíte být zrovna celebrita. Respekt a pokora by měly být vlastnosti každého z nás.

S názorem české moderátorky souhlasili i její fanoušci, kteří jí přitakávali v komentářích. Žít podle sebe je to nejlepší, co můžete udělat, protože život je jen jeden a byla by škoda ho promarnit přemýšlením nad tím, co byste mohli udělat špatně.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články