Nádherná dcera Lucie Zedníčkové si rozumí s hercem z Ulice. Taková krásná slova jí řekl

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tomas dastlik
Zdroj: Profimedia

Tomáš Dastlík je oblíbeným hercem, a to nejen na divadelních prknech, ale září také v seriálu Ulice, kde hraje postavu Maléře, který se kvůli mladé milence rozvedl a začal s ní žít.

V reálu je Tomáš šťastně ženatý, nedávno se stal podruhé otcem a svůj život pravidelně otevírá svým fanouškům na Instagramu. Nedávno zveřejnil fotografii, na které je se svou mladou kolegyní Amelií Pokornou.

Kolegyni ze seriálu vychválil

Při čekání na odvoz po konci natáčení se Dastlík dal do řeči s šestnáctiletou kolegyní, s níž si podle jeho slov pěkně popovídali. „Najednou zjistíte, že daná osůbka je nejenom krásná, milá a příjemná… ale i chytrá… umělecky všestranně talentovaná… a skutečně pokorná,“ napsal český herec ke snímku.

Dodal, že pokora není vlastnost, která by byla u mladých lidí tak častá. Do filmového nebo televizního byznysu se sice mladí lidé dostanou velmi snadno, vidí se ale jako velké hvězdy, a přitom se jim nechce polevit ze svých mnohdy přehnaných nároků.

Svým fanouškům tak Amelii představil v tom nejlepším světle, navíc její profil označil v příspěvku, takže jí dopomohl k tomu, aby získala vyšší počet sledujících. Za „pokec“ jí následně poděkoval.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Dastlík (@tomasdastlik)

Amelie je dcerou Lucky Zedníčkové

Ačkoliv je Amelie velmi mladá, už má stálého přítele, s nímž už chodí nějakou dobu. Vzala ho s sebou na letní párty TV Prima, kam ji většinou doprovázela její maminka Lucie Zedníčková.

Ameliin přítel studuje lékařskou fakultu a jmenuje se Sebastian. „Známe se už déle, chodili jsme spolu na gympl, takže se známe ze školy,“ prozradila mladá herečka, která se se svou zamilovaností netají.

Na akci Amelie představila dva nové projekty, ve kterých si zahrála. Prvním z nich je seriál Hvězdy nad hlavou, který už má natáčení za sebou. Ukáže se také v 1. misi, kde si zahraje svou postavu ze Sestřiček. Její postava ale bude mít jiné starosti, protože už bude věkově starší.

Tomáš Dastlík kromě toho, že téměř denně natáčí nekonečný seriál Ulice, se věnuje také divadelnímu herectví a své rodině, se kterou pravidelně jezdí na chalupu. Neváhá proto na Instagram přidat ani krásné momentky celé široké rodiny nebo svých dětí.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články