Možná nejkrásnější pár nejen na filmovém festivalu. Habera s Peštovou vedle sebe září jak dvě hrdličky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
habera pestova
Zdroj: Profimedia

Pavol Habera a Daniela Peštová patří mezi nejstabilnější páry českého šoubyznysu. I když už slavný zpěvák příští rok oslaví šedesáté narozeniny a jeho partnerce již bylo padesát, vypadají pořád skvěle.

Dokazují to také na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam se oba vydali. Hned při zahájení zazářili oba na červeném koberci, Daniela byla oblečená do blyštivých šatů, které doplnila krásnými šperky.

Na festival vyrazili teprve potřetí

Snímek z dalšího dne festivalu si vystavil zpěvák a frontman kapely Team na svůj Instagram. I tentokrát to oběma moc sluší, Habera má na sobě světlé kalhoty a modré sako, Daniela je oblečená téměř svatebně – bílé šaty doplňuje smetanová kabelka.

První den ale oslnila hlavně topmodelka. Na sebe si vzala šaty Amen, šperky byly od značky Bvlgari. Habera festival zahájil v obleku značky Blažek, a oba se tak stali párem, kterému to nejvíce slušelo.

„Jsme tu potřetí, každý si ale myslí, že sem jezdíme roky. Zdržíme se několik dní,“ řekla super.cz Daniela hned první den festivalu. Stejně jako mnozí občané nejen naší země, i oni byli rok bez práce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Rok karantény strávili s rodinou

Období karantény si ale podle svých slov oba užili, protože se naučili zpomalit a více se věnovali rodině a svým koníčkům, na které není normálně čas. „Bylo to složitější v rámci naší práce, ale užili jsme si rodinu. Mělo to jiné výhody. Nikam se nehoníme, celé se to uklidnilo,“ přiznal Pavol Habera.

Jeho partnerka ho doplnila slovy: „Byli jsme jako rodina spolu. Jsme jedni z těch šťastnějších, nemuseli jsme řešit zásadní věci.“ Prozradili také, co mají v plánu na příští měsíce, už nějaký čas mohou opět naplno pracovat.

Habera má plány jasné – čeká ho dlouhé natáčení SuperStar, kde figuruje jako člen poroty, plánuje také turné se svou kapelou. „Chtěli bychom s Teamem jet turné, budeme mít 40 let, já šedesátku. Chtěli bychom připravit turné Team 100,“ prozradil zpěvák.

Topmodelka ale prozatím žádné plány nemá, protože karanténa ji naučila, že se moc dopředu plánovat nedá. A když už něco naplánované má, většinou do toho něco přijde. Naplno si tak teď mohou užít celý festival a jeho doprovodný program. Uvidíme, v jakých outfitech vyrazí v dalších dnech.

Autor: Raina TomanováSouvisející články