Jan Tuna se rozvádí. Svou krásnou ženu vyměnil za Nelu Boudovou

od Raina Tomanová
3 minuty čtení
jan tuna
Zdroj: Profimedia

Už v minulosti neměl Jan Tuna problém ukázat svou početnou rodinu, kterou si založil s manželkou Ladou. Bohužel, jejich manželství nevyšlo, již dva roky jsou v rozvodovém řízení.

Známý moderátor má s Ladou tři děti – syna a dvě dcery. Tuna je nyní vídán s herečkou Nelou Boudovou, se kterou randí už několik měsíců. Proč mu nevyšel vztah s krásnou Ladou, se kterou byl ženatý dlouhá léta? Oba začátky vztahu popsali pro deník Šíp.

Nebyla to láska na první pohled, přiznala Lada

„Náš vztah vznikl z kamarádství, nebyla to láska na první pohled. Dlouho jsme jezdili na výlety s partou přátel, nechodili jsme spolu,“ řekla pro časopis Blesk pro ženy Lada, brzo již bývalá manželka Jana Tuny.

Pověstná jiskra přeskočila na jednom firemním večírku, kde se více sblížili, po dvou letech tak začalo společné randění. V té době měl každý svůj podnájem, Praha nebyla jejich bydlištěm. Když se od Lady vystěhovala její spolubydlící, začali spolu milenci žít.

Rozhodnutí o tom, že spolu chtějí dítě, přišlo na jejich dovolené na Džerbě, kde si o celé budoucnosti promluvili. Všemu ale nechali volný průběh. „Za půl roku, když jsme jeli k rodičům, mi žena jen tak mezi řečí před vchodem oznámila, že je asi těhotná,“ vypráví Honza.

jan tuna

Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Moderátor vypověděl, že byl šťastný a zároveň překvapený. „Vůbec jsem nedokázal pochopit, jak mi to mohla celou cestu vydržet neříct! Prý měla strach, abych nenaboural,“ tvrdí Honza. Netrvalo dlouho a na řadu přišla žádost o ruku. O svatbě měli jasné představy, měla být v přírodě.

Chtěli se vzít v okolí Berouna, nakonec byla svatba na Okoři

Ideálním místem pro ně měla být paseka u Berouna, nakonec ale objevili Okoř, která jim přišla ideálním místem na sňatek. „Nechtěli jsme pána s medailí v obřadní síni. Byla to pohoda, namísto svatebního pochodu nám hrála skupina U2. Svatební kytice nevěsty byla skoro z celé republiky,“ vypověděl český moderátor pořadu A DOST!

Tuna se totiž rozhodl, že květiny budou z mnoha míst. „Kopretiny jsem natrhal u Nové Paky, vlčí máky byly z Ďáblic, chrpa z Ústí nad Labem, zvonečky od Jičína a obilí z Českého ráje,“ vysvětluje svoje počínání. Lada tak věděla, že pro ni manžel udělá cokoliv.

Narození dětí považuje Honza za okamžiky, které se nebudou v životě opakovat. „Kdo to vzdá, připravuje se o hodně důležitou věc v životě. Něco tak silného jsem nikdy nezažil. Navíc jsme si nenechali říct, jestli se nám narodí holka, nebo kluk, protože právě to považuji za jediné skutečné překvapení, které může člověk v životě zažít.“ Tuna má s Ladou syna Tobiáše a dcery Štěpánku a Johanku.

nela boudova

Zdroj: Profimedia

Pro moderátora se ale nejednalo o první svatbu. Ještě na vysoké zjistil, že bude mít rodinu, a rozhodně si nepřál, aby jeho přítelkyně šla na potrat. První rozvod a zároveň odchod od dítěte nesl Tuna velmi těžce. Jeho první dcera Zuzanka totiž přišla na svět za dramatických okolností a lékaři rodiče připravovali na nejhorší.

Nakonec ani jeho druhé manželství nevydrželo, manželé spolu nežijí více jak dva roky. Honza je teď šťastný po boku Nely Boudové, se kterou ho pojí nejen smysl pro humor, ale také cestovatelská povaha. Spolu se dokonce otužují, jezdí na výlety a Nela přiznala, že tak hluboký cit ještě neprožila.

Zdroj: Šíp, Blesk pro ženy

Autor: Raina TomanováSouvisející články