Moderátorka Peříčka vypadá i po 20 letech božsky. V jejím výstřihu se utopíte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Pericko Jana Stefankova
Zdroj: Jiří Janoušek / CNC / Profimedia

Jana Štefánková se narodila v roce 1974. Po vystudování gymnázia se věnovala atletice, díky čemuž se jí podařilo vypracovat si postavu natolik, aby zaujala. Jakmile pak dostala příležitost, chytila se jí za pačesy. Ve dvaceti letech poprvé fotila pro Playboy a tím odstartovala kariéru.

V pánském časopise se proslavila jako první česká playmate roku. Díky tomu začala dostávat příležitosti jako modelka, která se nechávala fotit pro celou řadu časopisů a reklam. Později se stala populární také v televizi. Nakonec založila erotickou talk show Peříčko.

Show se vysílala od roku 1997 a obsahovala rozhovory a reportáže týkající se témat pro dospělé. Ačkoli byla show kontroverzní, později mnozí vypověděli, že se na ni dívali především kvůli dokonalosti moderátorky, která z ní dokázala udělat geniální pořad.

Nadšenkyně do cestování

Štefánková se nikdy netajila tím, že miluje cestování. Užívala si především výlety do teplých krajin, kde mimo jiné také mohla fotit zajímavé kousky do své sbírky.

Na Havaji pobývala tak dlouho, že se zde mohla zúčastnit kurzů angličtiny, díky kterým mohla později cestovat ještě více.

jana stefankova

Zdroj: Profimedia

Po návratu do Čech nějaký čas pracovala jako moderátorka. Objevila se například na předávání cen Miss České republiky nebo na fotbalovém mistrovství. Většina lidí ji ale i nadále vnímala jako osobu, která má co do činění s erotickou show.

Později se moderátorce zalíbily Seychely, kam se rozhodla odstěhovat. Zde také se svým manželem založila rodinu a věnuje se podnikání. Na své vystupování v televizi ale vzpomíná s láskou, ačkoli by se k němu už nejspíš nevrátila.

Do Čech se vrací ráda

I když je dnes bývalá moderátorka na Seychelách šťastná, i s rodinou do Čech jezdí velmi ráda. Kdykoli se pak objeví v zemi, kde ji lidé znají jako slavnou osobnost, září na ulici mezi ostatními ženami doslova jako ta nejjasnější hvězda.

I když je to od její zlomové kariéry dnes už 20 let, stále vypadá božsky. Její štíhlý pas by jí mnohé ženy mohly závidět a nebojí se ukázat v šatech i svůj bohatý dekolt. Na tváři jí navíc září nekonečný úsměv, a je tak jasné, že si ji manžel pořádně hlídá.

I když je dnes váženou podnikatelkou a tak trochu lechtivá minulost je pro ni už dávno tabu, většina z nás si její jméno už navždy bude spojovat s show, která běžela v televizi pozdě večer a ve které se objevoval obsah dětem nepřístupný.

Zdroj: wikipedia.org, ČSFD, extra.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články