Lucie Vondráčková poslala drsný vzkaz všem stalkerům a připravila si na ně past

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie vondrackova
Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar nedávno přiznali vztah. Česká zpěvačka je ale na slovo skoupá, co se týče soukromí. Pár je pod palbou otázek novinářů a nejen to. K Vondráčkové neváhají lidé přijít až k domu, kde čekají na vhodnou příležitost je spolu vyfotit nebo se na něco zeptat.

Zpěvačka tak musela přistoupit k razantnímu kroku, aby její soukromí bylo opravdu soukromé, jak ukázala ve videu na svém instagramu.

Lucie Vondráčková, která se z Kanady přestěhovala zpátky do Čech, si své soukromí hodně střeží. Ze začátku se nechtěla vyjadřovat ani ke svému novému vztahu, kdy se dala do kupy s moderátorem Petrem Vojnarem.

Ušetřit tak chtěla nejen sebe, ale také jejich děti. Vondráčková má s hokejistou Tomášem Plekancem dva syny, Vojnar má čtyřletého Sebastiana. Ti už se samozřejmě znají a podle slov slavného páru si padli do oka.

Dům obehnala kamerami

Zpěvačka si na stalkery připravila nemilé překvapení v podobě kamer, které si nechala nainstalovat po celém domě.

Lucie tak bude moci sledovat, kdo se jí kolem domu pohybuje. Video z instalace dokonce zveřejnila na instagramu. Bude tak mít pod kontrolou všechno, co se kde šustne. A od zvědavých „čumilů“ bude klid.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Vondráčková (@lucievondrackovaofficial)

Někteří jejich lásce nevěří, ale oni se nebrání ani společnému potomkovi

Jejich vztah se provalil teprve nedávno. Mnoho lidí nejen z branže, ale také z řad veřejnosti jejich lásce ale nevěřilo. Lucie s Petrem se totiž poznali na natáčení videoklipu, kde to mezi nimi zajiskřilo. Lidé si tak mysleli, že jde o skvělý tah, kterým budou propagovat právě nový klip.

Jak se ukázalo, svůj vztah myslí opravdu vážně. „Ono se nedá říct, jak to vzniklo, protože jsme spolu byli zavřený ve studiu a najednou už to nebylo jen o práci. Prostě máme regulérní vztah a oba si to moc užíváme. Lucka je strašně fajn ženská a je nám spolu dobře,“ svěřil se Petr Vojnar, který dříve působil v chlapecké skupině T-Boyz, deníku Aha!

Přiznal, že pokud jim to spolu vydrží, nebrání se ani společnému dítěti. Oba dva mají už své potomky, Lucie má devítiletého Matyáše a šestiletého Adama, Petr si do vztahu přinesl Sebastiana, kterému jsou čtyři roky. „Naši kluci už se poznali a sedli si. I když někdo to mají složité, protože Lucčini synové mluví převážně anglicky nebo francouzsky, kdežto můj syn mluví jen česky – a ještě blbě!“ řekl s úsměvem zamilovaný Vojnar.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články