Dcera Moniky Bagárové roste jak z vody. Brzy přeroste svou maminku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová, mladá a talentovaná zpěvačka, je už více než rok maminkou malé Ruminky. Nedávno na svém instagramu sdílela fotografii, na které je právě s dcerou, která roste jako z vody.

Monika si užívá každou volnou chvíli s dcerou, protože ví, že děti rychle vyrostou a zanedlouho už nebudou rodiče potřebovat. Myslí ale také na partnerský život, a tak nedávno vyrazila se svým bojovníkem Makhmudem Muradovem podívat se na pražskou Štvanici, kde bylo k vidění několik zápasů.

Společná fotografie přišla po delší odmlce

Vzhledem k tomu, že Bagárová přestala zveřejňovat snímky se svým partnerem, v médiích se objevily informace, že se schyluje k rozchodu. I když Monika přiznala, že je velmi náročné stát po boku zápasníka MMA, který je často buď na tréninku, nebo na cestách, rozchod rozhodně neplánuje, informoval server Super.cz.

Na instagram pověsila nejen fotografie s Ruminkou, ale také s partnerem, se kterým si užila volný večer. „Byl to hezký večer. I když jsem měla propustku od Ruminky jen na tři hodiny, stálo to za to,“ napsala ke snímku. Nedávno se také vyjádřila k tomu, jak to u nich doma chodí.

„Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina,“ uvedla pro fanoušky česká zpěvačka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Bagárová se znovu pouští do nových projektů

Více než rok po porodu se Bagárová opět pouští do pracovního kolotoče. Čeká ji natáčení nové řady Superstar, ve které působí jako jedna z porotkyň. Po roce, který jsme většinou museli trávit doma, je to příjemná změna. Zpěvačka ale ví, že je velmi těžké skloubit práci, vztah i mateřské povinnosti.

Sice spolu možná nejsou tak často, jak by chtěli, pokud ale mají volnou chvilku pro sebe, rozhodně se nedá říct, že by si ji neužili. Muradov se aktuálně připravuje na zápas ve smíšených bojových umění UFC, který má přijít již na konci srpna.

Svou lásku se nebojí zveřejnit i na sociálních sítích, kde se oslovují romantickými slovíčky. Muradov se nebojí vzít svou milovanou na zápas, rozhodně se nestydí za svoje city. Podle jejich slov je jejich láska věčná a žádný rozchod nepřipadá v úvahu.

Zlí jazykové tak mají na nějakou dobu zavřená ústa. Je ale jen otázkou času, kdy si najdou důvod, který by měl vést k rozchodu slavného páru. To, že se mají Bagárová a Muradov rádi, potvrdila dokonce i sestra Bagárové, které vadí, jak se novináři šťourají v jejich soukromí.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Raina TomanováSouvisející články