Hana Mašlíková odjela po 3 letech k moři. Vystavila tam své křivky v růžových plavkách

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Hanka Mašlíková se na sociální síti Instagram pochlubila několika snímky od moře. K příspěvku uvedla mimo jiné, že je u moře po dlouhých třech letech a je ráda, že se k němu dostala.

Přitom dovolená u moře pro ni byly dříve vyhozené peníze. Ještě když byla s manželem Andrém Reindersem, nerada k moři jezdila, protože trpí zvláštní fobií ze žraloků. Nevadilo jim tedy, že budou muset během koronavirové pandemie zůstat doma a slunit se maximálně u bazénu.

Mašlíkovou děsí moře, i když k němu jede, raději sedí u bazénu

Mašlíková se pochlubila výstavní postavou, ale také předvedla svůj smysl pro humor. Na fotografii je totiž jasně vidět, že má trochu vykloubenou nohu v nártu. „Prý jsem měla být tanečnice nebo baletka, bohužel jsem jen dřevo,“ napsala se smíchem do příspěvku.

Lockdown byl pro modelku příjemnou změnou. Klasická dovolená se v roce 2020 nekonala, ale Mašlíkové vůbec nevadilo, že se nedostane k moři. „Já i André totiž trpíme stejnou fobií. Ze žraloků. My si prostě myslíme, že i když bude jediný žralok na světě, tak kvůli nám poplave přes půl světa, aby nás sežral,“ nechala se slyšet Mašlíková.

Podle ahaonline.cz si česká modelka z této fobie rozhodně nedělá legraci. „Většinu času na dovolené trávíme u bazénu, a aby se neřeklo, tak do toho moře párkrát teda zajdeme, ale má to jasná pravidla. Pouze po kotníky nebo max. po kolena, aby si kvůli nám žralok musel odřít břicho a my případně viděli ploutev,“ vysvětluje sympatická blondýna.

„A další pravidlo, vždy musí být někdo ve větší hloubce, aby sežral nejprve jeho a my měli čas utéct. Blbé bude, až bude chtít syn Andreasek do hlubší vody, to jsme v pr*eli,“ netají se obavami Mašlíková.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

S budoucím exmanželem odjela na dovolenou do Harrachova

Se svým manželem se v loňském roce nepohodli a šli od sebe. Od té doby se ale rozvod zatím nekonal, na začátku července spolu dokonce odjeli na romantickou dovolenou. Spolu sice nejsou, ale jako rodina fungují skvěle, společně se účastní rodinných oslav.

Na začátku nového roku se do sebe stále ještě manželé pustili přes média, ale jak se říká, co se škádlivá, to se rádo mívá. I v tomto případě se tak stalo a Mašlíková s manželem odjeli na prodloužený víkend do hor.

„Já se nemám za co stydět. Nic špatného jsem neudělala. Nic špatného dělat nechci. Pro nás je důležité, abychom byli rodiče. Dřív nebo později i manžel bude někoho mít, já budu někoho mít,“ řekla v prvních měsících roku 2021 Mašlíková. Ta se sice s muži schází, zatím ale pouze na přátelské úrovni.

Manželé se i se synem vydali do hor, konkrétně na chalupu do Harrachova, kde si užívají romantické večery. Společnými snímky se neváhají pochlubit na sociálních sítích. Je vidět, že společné sportovní aktivity nebo grilování pro ně není problém.

Autor: Raina TomanováSouvisející články