Terminátor Karlos Vémola objímá svou lásku. Má to však háček, o jeho snoubenku se nejedná

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Karlos Vemola
Zdroj: Profimedia

Karlos Vémola si aktuálně užívá se svou snoubenkou, těhotnou Lelou Ceterovou, na místě, kam jezdí každý rok na výročí. Jsou spolu již čtyři roky. Lela mu zanedlouho porodí druhé dítě a chystá se svatba. Jenže na svém instagramu se Terminátor nedávno pochlubil někým úplně jiným.

Své „ano“ si s Lelou měli říct už letos, ale kvůli koronavirové situaci svatbu raději odložili. Navíc ještě poměrně nedávno byli od sebe, nyní to ale vypadá, že jsou opravdu šťastní a užívají si jeden druhého.

Karlos nezapomíná své fanoušky na instagramu zásobovat zajímavými fotkami ze svého soukromí.

Terminátor si našel chlupatého miláčka

Nedávno postoval fotografii, na které líbá velkou šelmu. Je to jeho domácí mazlíček, lvice Elsa, která ale sežere tolik masa, že si jeho fanoušci pod snímkem dělají legraci, že jednou sežere i samotného Terminátora.

Karlos Vémola se na začátku července zranil, a nemohl tak nastoupit do zápasu s Polákem Marcinem Naruszczkou. Jednalo se přitom o zápas o titul střední váhy. Karlose nahradil Slovák Samuel Krištofič.

Jeho soupeř má o jeho odstoupení jasno: „Vémola odstoupil, protože se mě bojí. Asi mu v Polsku řekli, jaký jsem tvrďák, že by prohrál. Jo, to si myslím,“ uvedl pro iDnes.cz Naruszczka. Zdravotní potíže ale Vémolu trápí už delší dobu.

I přesto ale věřil, že na Štvanici bude bojovat. „Hrozně to bolí, nemůžu nic dělat, ani se nerozběhnu, ale nevzdám se. Dolezu tam, i kdybych měl chcípnout,“ dušoval se právě na instagramu Terminátor. O titul přišel na konci března a chtěl o něj znovu zabojovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

Vémolu čeká v listopadu box se zpěvákem Marpem

V O2 aréně v listopadu letošního roku čeká Karlose velký zápas se zpěvákem Marpem. Zápas proběhne pod hlavičkou Oktagonu a bude probíhat na šest kol po třech minutách. „Lidi řeknou, že jsem se zbláznil, ale já jsem vždycky chtěl postojový zápas, abych dokázal všem hejtrům, kteří říkají, že se jenom válím, že umím i box,“ řekl nedávno pro Expres.cz Vémola.

„Třicet let dělám bojové sporty a ještě jsem nikdy nikoho neknokautoval. Bohužel pro Marpa, on bude prvním,“ přiznal Vémola. Marpo se ale rozhodně nebojí: „To spíš on dostane K.O., stoprocentně mám šanci. Budu lepší v pohybu i v postoji, pro něj bude ostuda, když se mnou prohraje. Není na tom boxersky dobře a všichni to ví.“

O tom, že se proti sobě postaví do ringu, se mluví již od roku 2018. Ten rok proběhl turnaj, na kterém Vémola zápasil s Brazilcem Magonem v MMA. A také se ho zúčastnil Marpo, který boxoval proti Rytmusovi, slovenskému hudebníkovi.

A právě tehdy ho Terminátor vyzval k souboji. „Namlátím mu, ale on stejně výzvu od opravdového zvířete nepřijme,“ myslel si tenkrát Vémola. Jeho čas ale nastal, protože k podpisu došlo právě letošní rok, tři roky od turnaje.

Autor: Raina TomanováSouvisející články