Eva Decastelo šla dohola kvůli filmové roli? Fanoušci nevěřícně kroutí hlavou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo je česká herečka a moderátorka, která se v poslední době proslavila například v seriálu Slunečná. A ačkoli tady hraje jednu z typických vesnických drben, ne nadarmo se objevuje jinak především v rolích krásných žen, které to s muži umí. I podle fanoušků je totiž kráska k pohledání.

Decastelo zkrátka ví, jak se zatvářit a co si vzít na sebe, aby upoutala pozornost. I když je jí 42 let, vypadá skvěle. Mnozí by jí dokonce tipovali o několik let méně.

Co je pro herečku typické, jsou její po ramena dlouhé tmavé vlasy, které svým vlnitým vzhledem dodávají jejímu obličeji půvab a dělají z umělkyně krásku, ze které se podlamují kolena nejednomu muži. Co kdybychom vám ale řekli, že je dnes Decastelo plešatá?

Na Instagramu zaskočila fanoušky

Na Instagramu se před nedávnem objevilo video, na kterém je Eva Decastelo bez vlasů! Na první pohled se možná celá řada lidí vyděsila, ale hned na ten druhý jde vidět, že se Eva nezbláznila, ale pouze zkouší, jak by to asi vypadalo, kdyby vlasy shodila.

Pro své video totiž použila filtr, který ji vlasů zbaví. „Co všechno by mohl člověk udělat pro roli. Ale naštěstí nemusí,“ napsala do popisku. Podle všeho by byla ochotná se vlasů opravdu zbavit, kdyby to bylo pro nějaký ten seriál nutné.

Bez vlasů je Eva úplně jiný člověk. Její velké oči najednou vynikají ještě o něco více a široké obočí zdůrazňuje její rysy. Ačkoli vypadá herečka i tak dobře, nejspíš jsme všichni rádi, že je to jen naoko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)


Na novou Decastelo by se totiž podle mnohých zvykalo jen těžko. A uznejte sami: Nebyla by škoda, kdyby tak krásná žena shodila své vlasy, které si dlouhé roky pěstovala? Takže doporučujeme maximálně jednou za čas zkrátit, ale rozhodně nestříhat dohola.

Legraci si z ní dělají stylistky i fanoušci

Někteří méně bystří fanoušci jsou v komentářích pod videem vyděšeni a až ujištění, že se jedná o filtr, je uklidňuje. Jiní na první pohled pochopili, že je to jenom legrace, a jsou za to vděční.

„Tak… A jsem bez práce,“ napsala do komentářů jedna ze stylistek, která se před vstupem před kamery stará o to, aby to hercům slušelo. „Jste půvabná žena, i bez vlasů vypadáte dobře,“ píše jeden z fanoušků.

Ačkoli se s ním celá řada komentářů shoduje, většina lidí má za to, že by se rozhodně Decastelo nikdy neměla nechat stříhat dohola, a to ani kvůli té nejlepší roli na světě. Byla by to podle nich příliš velká škoda.

Už po necelých třech hodinách od zveřejnění se příspěvek dočkal více než dvou a půl tisíce srdíček a mnoha komentářů. Je tak jasné, že Eva dokáže zaujmout rychle a efektivně.

Někdy je právě šokující zpráva to, co člověka přesvědčí, aby se na fotografii či video podíval. A ačkoli tím vlastně Eva Decastelo celou řadu svých fanoušků napálila, ve výsledku je potěšila tím, že je to jenom legrace.

S herečkou se jistě brzy setkáme v dalších filmech či seriálech a všichni pravděpodobně doufáme, že v nich bude vystupovat tak, jak ji známe. Krásná, dobře oblečená a především se svým dokonalým účesem.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články