Veronika Kopřivová byla zachycena tak, jak ji ještě neznáte. Dojemnou fotografii pořídil její přítel

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
veronika koprivova
Zdroj: Profimedia

Veronika Kopřivová momentálně září štěstím. Není divu, když svému partnerovi Miroslavovi Dubovickému porodila zdravou holčičku Ellinku. Mladá rodina sice vypadá jak reklama na spokojený život, ale najdou se i těžší okamžiky, jak ukazuje Kopřivová na svém instagramu.

„Vím, že tohle není žádná insta fotka, Míra nás takhle našel v obýváku, když přišel večer z práce. Je to realita prvních, pro mě příjemně náročných týdnů,“ napsala ke snímku se svou dcerou Kopřivová. Na ní to vypadá, že společně usnuly v obýváku po kojení.

„Přijdu si z práce domu a koukám, byla to asi docela šichta,“ napsal autor fotky na svůj instagram. Dubovický ji totiž sdílel už na začátku června, Kopřivová se k ní ale rozhodla nyní vrátit.

Šestinedělí proběhlo v poklidu

Fotografie je o to reálnější, že ji Kopřivová zveřejnila den poté, co se pochlubila s jiným snímkem, kde drží vyšňořenou dceru v náruči a usmívá se od ucha k uchu. Tu však nechala vyfotit, aby se zvěčnila s dárkem od svého partnera.

„Dostaly jsme květiny, každá tu svojí. Je to Ellinky první květinka, takže mě to dojalo hned dvakrát. Zbožňuji květiny, rozzáří domov a vždy mi udělají radost,“ napsala k fotografii.

Na fotce, kterou ukázala naposledy, už tak energicky nevypadá. Je to logické, mohla by o tom vyprávět každá matka. Modelka má ale štěstí v tom, že ji nepotkaly žádné komplikace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

„Musím říct, že jsem se tohoto období obávala, a to jen kvůli tomu, že jsem se v těhotenství často setkávala s tématem ‚porodní deprese‘ a četla řádky, jak pro plno maminek bylo šestinedělí to ‚nejhorší‘ období. Žádné vyčerpání, stres, hormonální jízda, nervy, pochyby, deprese, nic z toho se u nás naštěstí nedělo,“ nechala se slyšet expřítelkyně Jaromíra Jágra.

Vražedné pracovní tempo

Kopřivová rodila o tři týdny dříve, než měla termín porodu. S miminkem strávila týden v porodnici, než ji pustili domů. Ačkoliv malá dcera na svět pospíchala, její matka se rozhodla zvolnit. Nebo spíš musela.

„V šestinedělí jsem odpočívala víc než kdy dřív, to tempo, v kterém jsem dříve žila, hlavně po pracovní stránce, bylo občas vražedné. Přála bych takové a ještě lepší šestinedělí každé mamince.“

Vše ale nebylo zalité sluncem vždy. Kopřivová po porodu musela do nemocnice, když se jí dle Blesku udělalo zle během focení s miminkem. Její partner, který se také živí modelingem, ale zareagoval pohotově a odvezl ji na pohotovost. Jednalo se o akutní zánět prsu.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články