Dvojčata Báry Basikové už dávno nejsou malé holky. Jsou z nich kočky, za nimiž se na ulici rozhodně otočíte

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
bara basikova
Zdroj: Show Jana Krause / Profimedia

Bára Basiková je nejen úspěšnou českou zpěvačkou, ale je také krásnou ženou, která na svůj věk vypadá skvěle. Zpěvačka a muzikálová herečka vychovala tři děti. Kromě téměř třicetiletých dvojčat má zpěvačka ještě mladšího syna Theodora.

Basiková se proslavila už jako mladé děvče. Sedly jí hlavně role v muzikálech, zahrála si v Johance z Arku, Kleopatře nebo Jesus Christ Superstar. Se zpěvem začala již v 80. letech, kdy působila ve skupině Precedens.

Svou první sólovou desku vydala v 90. letech

Na české scéně působí Bára už několik desetiletí. Vystupuje i dnes na velkých festivalech, koncertech, věnuje se nejen zpěvu, ale také dramaturgii. Kromě slávy si zažila také strasti a radosti, především co se rodičovství týče. Otěhotněla celkem dvakrát, vedle mladšího syna Theodora, který se narodil v roce 2009, už v roce 1992 porodila dvojčata – dcery Annu a Marii.

Dnes jim je 29 let, ale občas si i dnes od své matky půjčují oblečení. Dříve svou maminku rády doprovázely na koncerty nebo na jiné akce, na kterých matka vystupovala. Basiková přiznala, že její dcery mají vkus na oblečení stejný, jako má ona sama, takže si vše navzájem mohou půjčovat.

bara basikova dvojcata

Zdroj: Profimedia

Všechny tři mají skvělou postavu, za kterou se nemusí stydět. Půjčování oblečení ale probíhalo spíše v jejich mladším věku. Dcery Basikové se totiž brzy od své matky odstěhovaly, bylo to ještě před maturitou.

Dívky neměly jednoduché dětství, byly pronásledované slavnou matkou

V rozhovorech, které dvojčata dávala už dříve, neváhaly dívky přiznat, že ve škole neměli pro jejich slavnou matku pochopení a děti jim naschvál pouštěly její písničky. Se svými spolužáky tak měly Anna a Marie kvůli slavnému jménu spíše problémy, než aby sklízely obdiv.

Zpěvačka přiznala, že když spolu s dcerami jela autem, musela přepínat své písničky, protože její holky ji nerady poslouchaly. Dnes ale vidí Anna i Marie výhodu v tom, že mají slavnou maminku, protože vědí, jaká práce je za tím, aby se vůbec proslavila a mohla dělat to, co ji baví.

Navíc jsou její dcery už velké, mají své životy, a tak si s matkou rozumí možná lépe, než když byly menší. A také milují svého mladšího bratra Theodora. Toho má zpěvačka se svým druhým manželem Petrem Polákem, který je o několik let mladší, ale Bára po jeho boku jen kvete.

Zdroj: Profimedia, Blesk

Autor: Raina TomanováSouvisející články