Dcera Jakuba Smolíka roste do krásy. Na jeho kulatiny svým nádherným gestem všechny dojala

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jakub smolik
Zdroj: Profimedia

Dcera Jakuba Smolíka Petra roste do krásy a také je velmi talentovanou zpěvačkou po svém otci. Nestydí se vystupovat na veřejnosti, kde ukazuje svůj hudební talent.

Ten ukázala také na otcových kulatých narozeninách, kdy ho dojala písničkou. Již v roce 2019 slavil Smolík šedesáté narozeniny. Na svůj věk ale rozhodně nevypadá, stále je to charismatický muž, který dříve pracoval v úplně jiném oboru.

Věk je jen číslo, jeho vzhled to dokazuje

Ještě před pandemií měl několik úspěšných koncertů, na kterých oslavoval své kulatiny s fanoušky. Kromě toho si na koncerty pozval také několik hostů, ale překvapila ho hlavně jeho dcera Petra, jež zdědila po Smolíkovi pěvecký talent.

Petra se ale zpěvu věnuje odmalička, dokonce si zahrála ve videoklipu svého táty. Hudba ji láká i dnes. Na Youtube můžete najít videa, která její talent rozhodně nemohou popřít.

V době, kdy hrála ve Smolíkově videoklipu na píseň Říkej mi táto, dostala jako honorář plyšovou hračku. Už tehdy ale bylo její nadání viditelné, kromě toho hereckého dostala do vínku i hudební talent. Po své mamince zase podědila krásnou tvář.

Na koncertě zazpívala píseň jako dárek

Na narozeninový koncert svého táty si připravila písničku Tatínkova holčička, který je odkazem na jeho velký hit, ve kterém si zahrála. Nejen Smolík, ale všichni, kdo byli na jeho koncertě, slzeli dojetím.

Smolík tak přede všemi fanoušky ukázal, že má také srdce, a neudržel emoce na uzdě. Na jeho narozeninový koncert ale nedorazila jeho starší dcera Nikola, kterou má s bývalou partnerkou Monikou Brokešovou. Chodil s ní jen dva roky a podle médií se s ní rozešel v době, kdy byla těhotná.

Nikola se Jakuba snažila několikrát kontaktovat, on ji ale jako dceru nikdy nepřijal, jak uvedl Blesk. Smolík na její e-maily nikdy neodepsal, navíc se pro média nechce ke svému soukromí vyjadřovat. Má nyní rodinu, kterou miluje a do minulosti se vracet nechce.

Zdroj: Youtube

Autor: Raina TomanováSouvisející články