Eva Decastelo představila nového parťáka ze Slunečné. Těšte se na něj od září

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Seriál Slunečná měl být původně krátkým dílem, které bude mít jasný konec. Jenomže jeho sledovanost šla po odvysílání prvních několika dílů raketově nahoru a dodnes diváky baví sledovat snímek plný lásky, hádek, zvratů a sousedských sporů, pro které jsou typické i takzvané ženy z vesnice. Jednu z nich už od samého začátku seriálu hraje také Eva Decastelo, která nedávno zveřejnila na instagramu velkou novinku.

Decastelo je herečka, moderátorka i modelka, dnes si ji ale většina z nás spojí se seriálovými rolemi. Objevuje se pravidelně ve večerních divácky oblíbených pořadech. Ještě před Slunečnou si zahrála třeba v Ohnivém kuřeti, v Ulici, nebo ve filmu Špindl 2.

S rolí vesničanky Zuzany ve Slunečné se sžila a je to vidět nejen na tom, že její herecké výkony fanoušci milují, ale také na jejím Instagramu. Eva Decastelo totiž pravidelně přidává příspěvky z natáčení i ze zákulisí a má pro diváky vždy nějakou tu informaci navíc.

Nový herecký kolega

Před nedávnem herečka přidala na sociální síť fotografii s kolegou Jiřím Ployharem mladším a prozradila fanouškům, že se právě na tohoto sympatického umělce mohou už brzy v seriálu Slunečná těšit. „Představuji vám nového parťáka ve Slunečné,“ napsala k příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

„Sice nám to nebude slušet tak jako při minulém natáčení, ale pořád jsme hratelní,“ dodala a doplnila fotku smajlíky. Podobně jako Decastalo si i Ployhar zahrál v několika oblíbených seriálech a proslavil se například jako jeden ze štamgastů v Ohnivém kuřeti. Čím nás překvapí ve Slunečné?

Podle Evy se na něho můžeme těšit už v září. Podobně přivítá seriál i další nové tváře, mezi kterými se objeví například Regina Rázlová, která si zahraje matku starostovy ženy Lídy, nebo Monika Timková, jež si v seriálu zahraje psycholožku.

Fanoušci se nemohou dočkat

Zájem o seriál Slunečná neopadá a důkazem jsou kromě sledovanosti také komentáře pod příspěvkem Evy Decastelo, které polemizují nad dalším vývojem děje a radují se, že přibyde celá řada nových postav. Na začátku takový zájem režiséři nečekali, teď se přizpůsobují požadavkům diváků.

„Oběma vám to moc sluší.“ „Už se těšíme, až se v seriálu objevíte ve společných scénách.“ „To bude něco, už se nemůžu dočkat.“ To je jen malý výčet komentářů, které se pod fotografií objevují a dávají najevo, že Slunečná je pro ně srdcovou záležitostí a že fanoušci ocení jakékoli novinky, hlavně když bude seriál pokračovat.

Jak to nakonec dopadne s hlavními hrdiny? Na jaké nové tváře se můžeme dále těšit a kolik dílů bude seriál mít? To jsou nejspíš otázky, na které jsou odpovědi v nedohlednu. Sledujte seriál dvakrát týdně večer i vy a dozvíte se víc.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články