Eva Holubová si rýpla do filmu Zátopek. Z jednoho důvodu jí leží v žaludku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Profimedia

Eva Holubová patří mezi české stálice na filmové scéně. Oblíbená herečka je navíc velmi aktivní na sociálních sítích, kde komunikuje s fanoušky. Svůj názor vyjádřila na instagramu také k filmu Zátopek, který má velký úspěch nejen u diváků, ale také u kritiků. 

Kvůli tomu, jaké má PR, si Holubová trochu rýpla, protože si myslí, že i jiné filmy si zaslouží takovou pozornost, jakou má právě Zátopek.

Zavzpomínala na natáčení filmu Cesta domů

Eva Holubová ve svém posledním snímku Cesta domů hraje obyčejnou, statečnou a milující manželku a maminku Vlastičku. „Je oddaná svému muži Ludvovi (Bolek Polívka), ale i svému synovi Ludvovi (Tomáš Vorel ml.), což se někdy zdánlivě vylučuje,“ popsala herečka na sociální síti.

„My s tím doma problémy tak zásadní nemáme, jsme všichni spíš spojeni, ale zažila jsem to se svými rodiči, táta byl palice, já po něm a Ty jsi, moje milovaná maminko, mezi námi běhala, tvořila zeď, bourala bariéry, byla advokát jednoho před druhým…,“ rozepsala se o svém soukromí.

Vzpomněla si také na svého dědečka, podle jejích slov to byl „neústupnej sedlák, na kterého během natáčení filmu často myslela“. Myslela ale nejen na něj, ale také na všechny ženy, na kterých leží tíha lidského rodu, ale nikdo je neocení ani nepochválí.

Dodala, že právě takovým příběhům, jaký najdeme ve filmu Cesta domů, se nevěnuje tolik pozornosti, kolik by si zasloužil. „Možná se takovým příběhům hůř dělá PR, reklama, upoutávky. A mně to je najednou nějak líto a mám potřebu tady vzdát hold běžnému každodennímu životu, plnému tragédií i radosti.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Svou postavu Vlastičky si Holubová zamilovala

Je jasně vidět, že film je její srdeční záležitost, velmi se do role vcítila a Vlastičku si zamilovala. „Točilo se zase kolem Rabštejna nad Střelou. Magický kraj, jemuž vládne keltský vrch Vladař. Miluju tuhle svoji Vlastičku, nejen za to, co jsem popsala, ale i za to, jak se poctivě a odvážně snaží pochopit i to, co jí úplně není jasné,“ svěřila se Eva.

Holubové se líbí, jak se pere se životem, ale také se svými předsudky. Vlastička se podle jejích slov snaží jít za hranice hesla „Nesuďte, abyste nebyli souzeni“ – jestli chcete soudit, tak jedině sebe.

Eva se svých sledujících zeptala, jestli by to sami dokázali, přiznala se, že se sice snaží, ale ona sama by to nezvládla.

Holubová tak vznesla kritiku na film Zátopek, i když je na závěry možná ještě brzy. Pravdou je, že je spousta lidí, kteří si raději počkají, až opěvované filmy zapadnou a zmizí z kin, a teprve poté je sami zhlédnou.

Česká herečka to má podobně, vždy si počká, až skončí kolem filmu haló, a teprve poté se na něj ráda podívá.

Zdroj: Instagram
Autor: Raina TomanováSouvisející články