Eva Perkausová předvedla svého snoubence. Takhle vysportované tělo by vedle sebe chtěla mít každá žena

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva perkausova
Zdroj: Profimedia

Eva Perkausová je česká moderátorka, herečka a modelka. Se svým snoubencem si užívá na dovolené v Itálii, odkud posílá fotky svým fanouškům na sociální sítě.

K té poslední připsala větu ve smyslu, že „když vedle sebe máte toho pravého člověka, řeč nikdy nevázne“. Na snímku je zvěčněná s Ivanem Heckem, se kterým se zasnoubila teprve před několika měsíci. Pohledný podnikatel je s kráskou uprostřed hovoru na lehátkách, za nimi je vidět rozhlehlé moře.

Perkausová při hádkách nejedná klidně

Modelka Eva Perkausová je hlavně moderátorkou na TV Prima. V dubnovém rozhovoru pro iDnes.cz promluvila nejen o tom, jaké ji chodí nabídky na focení, ale svěřila se také s tím, jaká byla žádost o ruku a jaký vlastně mají s Ivanem vztah.

Během jejich dovolené na Maledivách museli zůstat nečekaně v resortu, protože byli pozitivní na koronavirus. Svůj pobyt navíc si ale užili, podle slov Evy hráli společenské hry, četli si, cvičili a samozřejmě plavali.

Přiznala, že nejradši si postavu udržuje běháním. „Velmi mě překvapila informace, že osmdesát procent lidí, co jsou v nemocnicích s covidem, je obézních. To je opravdu vysoké číslo. Doba je bohužel taková, že lidé jsou převážně doma a nemají moc času a možností k aktivitám,“ svěřila se serveru blonďatá moderátorka.

Uvedla také, že jí chodí spoustu nabídek za zahraničí na focení nejen spodního prádla, ale chtějí, aby se ukázala také bez něj. Perkausová ale na takové nabídky nereaguje, ať nabízejí jakkoli vysokou částku jako odměnu.

Ve vztahu s Ivanem to mají občas divoké, Eva přiznala, že když se hádají, musí její partner bouchnout do stolu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Nejdříve Ivan nevěděl, že je Eva tolik populární

Seznámili se na jedné sportovní akci, kde byla Eva s kamarádkami. „Ivan poprosil organizátora, aby nám dal stoly poblíž sebe. A nakonec si přišel pro číslo, ale to jsem mu nedala,“ prozradila modelka. Ivan k tomu jen dodal: „Takže si vzala moje, že se možná ozve sama. Prý říkala kamarádkám, že to rozhodně bude nejdřív za týden, aby vyvolala zájem. Ozvala se ještě ten večer. Od té doby jsme si psali pořád.“

Ivan, který je o 12 let starší než Eva, se v České republice věnuje stavařině, a ačkoliv je původem z Ukrajiny, vracet se tam nehodlá. Na rozdíl od Evy vůbec nesleduje média ani celebrity, takže nevěděl, jak moc je Eva mezi českou veřejností známá.

Uvedl ale, že ji bere takovou, jaká je: „Že je Eva známá, o tom jsem při našem seznámení nevěděl, protože média jdou zcela mimo mě a o českých celebritách nemám ponětí. Takže ani když jsem zjistil, jak to je, nikdy jsem to neřešil. Prostě ji tak beru a v pohodě si zvykl,“ tvrdí Ivan, se kterým Evu pojí nejen záliba v jídle nebo sportu.

„Rádi spolu jíme a rádi se spolu hýbeme, chodíme běhat, lyžujeme, a když se jednomu nechce, druhý ho vyhecuje. Eva je soutěživá, takže když se mě snaží předběhnout, skoro se dusí, ale nikdy by to nepřiznala,“ směje se snoubenec krásné moderátorky.

Zdroj: Instagram, iDnes.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články