Michala Suchánka doprovodila na premiéru nového filmu jeho dcera. V modrých šatech jí to neuvěřitelně seklo

od Raina Tomanová
3 minuty čtení
michal suchanek
Zdroj: Profimedia

Berenika Suchánková je dcerou slavnějšího otce Michala, který je nejen hercem, ale nově se věnuje také režii. V současnosti vstupuje do kin jeho debut Večírek, na jehož premiéře se představilo několik herců hlavních rolí. A právě na premiéru tohoto filmu přišel Suchánek v doprovodu své dcery, které to v modrých šatech velmi slušelo.

Půvabná herečka má zkušenosti nejen s filmy, ale působila také v několika seriálech. Zahrála si třeba v Gymplu s (r)učením omezeným, ale její první role byla v pořadu Tele Tele, ve kterém účinkoval i její táta. Objevila se s ním také v soutěži Kurňa, co to je?, v níž zvítězili a odnesli si dvacet tisíc korun.

Už odmalička chtěla být herečkou, vyniká také ve stepu

Kromě toho, že chtěla být zpěvačka nebo herečka, od čtyř let také stepuje. Stala se dvojnásobnou mistryní světa ve formacích. Od šesti let hraje na piano a tehdy začala navštěvovat herecké kurzy. Zhlédla se v muzikálech a po základní škole se dostala na konzervatoř Jaroslava Ježka.

berenika suchankova

Zdroj: Profimedia

Zahrála si dokonce v muzikálu Klíč králů od Daniela Landy, kde dostala roli královny skřítků. Objevila se také v dalších muzikálech, jako jsou Tři mušketýři, Bílý dalmatin nebo Evita. Ve volném čase herečka ráda lyžuje a jezdí na koni. Své zážitky ráda sdílí s ostatními na Instagramu.

Tam se mimo jiné občas objeví fotografie s Michalem Suchánkem a oba dva nezapřou svůj smysl pro humor. Už odmalička spolu mají skvělý vztah, jezdí spolu také na dovolenou. Bohužel, i pro Bereniku byla pandemie velkým zásahem do života. Musela se mimo jiné vzdát hraní v muzikálech, vystupovat se nemohlo dlouhé měsíce.

S Marianou Prachařovou přitom chystala nový projekt – divadelní hru, která pojednává o problémem spojených se slavným příjmením. Pro Bereniku ale měla pandemie jednu velkou výhodu – poznala se během ní se svým přítelem Radkem. Rok 2020 pro ni tedy byl stěžejní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený berenika (@berenika.suchankova)

Bereničin přítel se věnuje fotografování

„Uznávám, že je to fakt zvláštní období. Těžkej rok nejspíš pro úplně každého. Jedno musím přiznat, že mi ten rok 2020 v osobním životě strašně moc přál,“ uvedla tenkrát na sociálních sítích. „Jsem vděčná a šťastná. Zamilovaná a milovaná. Myslím si, že když má člověk štěstí v podobě rodiny a partnera, všechno je pak tak nějak lehčí.

„Musela jsem to napsat. Protože už je toho prostě nějak moc všeho negativního… Snad vás neurazilo, že jsem skromně naznačila, že když už nemohu stát na jevišti, mohu spokojeně stát po boku tohohle skvělého kluka,“ uvedla k fotografii svého přítele Radka Ulehly.

berenika suchankova suchanek

Zdroj: Profimedia

Ten je fotografem na volné noze, a stejně jako Berenika se tedy věnuje umění. Jejího partnera jí rodiče schvalují, její maminka dokonce status na Instagramu okomentovala slovy, že je to krásné a přeje jí hodně štěstí.

A právě Radkovo příjmení Ulehla se stalo terčem vtípků Michala Suchánka. „Jestli se po svatbě budeš jmenovat Berenika Suchánková Ulehla, bude to vypadat, že jsi marod,“ vystřelil si český bavič ze své dcery.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články