SuperStar: Drsného kata Paľa Haberu znáte všichni. Podívejte se, jak vypadá jeho dcera

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavol habera
Zdroj: Petr Lemberk / MAFRA / Profimedia

Paľo Habera je slavný slovenský zpěvák, skladatel a moderátor, který působí poměrně často i na našem území. Proslavil se jako frontman skupiny Team a jako muzikálový herec, většina z nás si ho ale spojí také se soutěží SuperStar, kde působil v porotě a obvykle měl roli nelítostného a přísného kata. Jak přísný je ale doma na svou dceru?

Už dvacet let je Habera ve vztahu s topmodelkou Danielou Peštovou. Do vztahu si oba přivedli potomky z minulých vztahů, společně pak mají dvanáctiletého syna Henryho a čerstvě plnoletou dceru Ellu. Právě s tou se nedávno Habera objevil na Instagramu.

O zpěvákovi je známo, že si své soukromí spíše střeží a snaží se příliš nezveřejňovat okamžiky ze svého života, které se netýkají jeho práce. Proto fanoušky zaskočil, když se pochlubil společným posezením s dcerou v oblíbené kavárně. To ale nebylo jediné, co fanoušky překvapilo.

Společně strávený čas s ní si užívá

Habera se pochlubil fotkou, na které se on i jeho dcera usmívají a je vidět, že společně strávený čas si oba užívají.  Příspěvek popsal jen jednoduše slovy „Na dobré kávě“, což ale bohatě stačí k tomu, aby fanouškům ukázal, že se své dceři pravidelně věnuje a rád s ní vyrazí do společnosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Před časem navíc zveřejnil i fotku se svou manželkou, u které se zmínil o tom, že je jeho žena skvělá hospodyňka, která doma uklízí i vaří, a on si tak může užívat domácí pohodu. Z jeho slov chvály je jasně vidět, že nemá důvod být nespokojený.

„Měl bych jí ještě koupit dětský klavír, takový ten, co se rozprostře po podlaze a hraje, když na něj šlápnete. Abych nějak během vaření zabavil i její nohy a taky měl doma nějakou tu hudbu,“ zasmál se sám umělec u fotky. Zatímco manželku chválí poměrně často, s dcerou se ale nyní pochlubil po dlouhé době.

Pletou si ji se synem

Ella Haberová má krátké černé vlasy a tenhle chlapecký sestřih navíc na posezení u kávy doplnila košilí s límečkem až ke krku. Působí to tak, že sukni na ní nejspíš jen tak neuvidíme. A právě proto si někteří fanoušci dělají srandu z toho, zda je to opravdu dcera a nejde náhodou o syna.

Tyhle komentáře ale Paľo Habera i jeho dcera ignorují a věnují se raději těm pozitivním, které píší, že jim to sluší a že by je fanoušci rádi někdy potkali venku osobně. Společná fotka si vysloužila přes 17 000 srdíček a Habera tak vtipkuje, že se možná bude s Ellou fotit častěji.

Habery si v televizi i v Čechách ještě jistě užijete. Není totiž pochyb o tom, že v nové řadě SuperStar se opět objeví jako nelítostný porotce, který ale zároveň umí pochválit, když je to třeba. Koneckonců, tak trochu přísný, ale zároveň milý otec je prý i doma.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články