Ewa Farna všechny překvapila svým novým vzhledem. Dlouhé zrzavé vlasy jí zakrývají jen to nejnutnější

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna boduje nejen u nás, ale také v sousedním Polsku. Maminka dvouletého Artura je velmi oblíbenou zpěvačkou, která ušla velký kus cesty, aby se dostala až na vrchol.

Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které je nahá, tělo ji halí jen extrémně dlouhé vlnité vlasy, které vedou až k zadku. Ke snímku napsala, že se lidé mohou připojit přednostně ke zhlédnutí jejího nového videoklipu, jenž bude k její neoblíbenější písni No ne.

Ewa vystoupila na festivalu v Karlových Varech

Ewa se společně se svým manželem Martinem Chobotem objevila také na karlovarském festivalu, kde zazpívala v rámci benefičního koncertu. Kromě toho, že má krásný hlas, opět zaujala svým outfitem, který pro tuto akci zvolila.

Na sobě měla na svou postavu obří sako, její volný model byl hned v médiích propírán. Může být zpěvačka znovu těhotná? Ewa se netají tím, že Artur určitě nezůstane jedináčkem. „Uvidíme, jak se k tomu příroda postaví,“ uvedla Ewa pro Blesk.

Soukromí si ale střeží, nedávno sice ukázala na svém instagramu snímek svého syna, ale fotografie byla pořízena, když byl zády k objektivu. Fanoušci se tedy žádné detaily o jeho vzhledu nedozvěděli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Se svou postavou je zpěvačka konečně spokojená

Ewa Farna má, zdá se, všechno, co může mladá žena mít. Je vdaná, s partnerem je šťastná, stala se maminkou a její kariéra je velmi úspěšná. Přispěl k tomu také úspěch s jejím posledním singlem Tělo.

Ten upozorňuje na nedostatky ženského těla, které ale vydrží mnohé. Také Ewa dlouho bojovala se svou váhou, jednou se objevila s kilogramy navíc, podruhé už byla zase štíhlá. Videoklip k písni Tělo se dostal až na billboardy v New Yorku.

Tento videoklip musel spoustě žen zvednout sebevědomí, protože snad každá má nějaký ten nedostatek, za který se stydí. Nyní se ale můžete těšit na další novinku z jejího alba, která se jmenuje No ne, a videoklip spatří světlo světa již 31. srpna.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články