Ukrajinka utratila majlant za botox, teď připomíná křečka. Přitom před zákroky vypadala nádherně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Anastasiia Pokreshchuk
Zdroj: Profimedia

Mladá Ukrajinka našla zvláštní koníček. Do svého obličeje napíchala botox, který ji stál už několik stovek liber. Svůj vzhled považuje za krásný, ale i lékaři tvrdí, že to není bezpečné.

Lékaři jí radí, aby s tímto chováním přestala, žena se ale ve svém novém těle cítí dobře. Její obličej vypadá, jako když si křeček nashromáždí spoustu jídla do tváří. Ženě je pouze 32 let, pochází z Kyjeva, ale na svém Instagramu už má několik stovek tisíc sledujících.

Anastasiia se považuje za krásnou modelku, lékaře poslouchat nebude

Hvězda Instagramu Anastasiia se rozhodla, že bude v píchání botoxu do tváří pokračovat, ačkoliv jí lékaři doporučili s tím skončit. Taková kosmetická úprava ji může ohrozit na zdraví, nebo dokonce na životě. Botox si dává do tváří již dva roky.

Proto dnes vypadá jako křeček, který si vyplnil své tváře zrním a dalšími potravinami. Modelka je ale se svým vzhledem velmi spokojená, popsala se jako „nejkrásnější monstrum, které můžete potkat“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anastasiia👑 (@_just__queen_)

Ignoruje tak rady nejváženějších lékařů, jako je doktor Harris. Pravidelné a dlouhodobé aplikování botoxu do tváří může vést nejen k fyzickým, ale také psychickým problémům. Anastasiia ale tvrdí, že je teď mnohem šťastnější. „Chápu, že je to mimořádné. Ale je to pro mě normální a jsem spokojená se svým vzhledem. Nikdy lékaře neposlechnu,“ nechala se slyšet vylepšená Ukrajinka.

A proč se vlastně rozhodla pro tak razantní proměnu? Deník Daily Mail přinesl její vyjádření: „Neměla jsem ráda svůj obličej, mám ráda štíhlou tvář.“ Botox má ve tvářích, ale také na rtech a čelisti. Anastasiia nemá nikoho jako inspiraci, jedná jen sama za sebe a dělá tak, jak to cítí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anastasiia👑 (@_just__queen_)

Lékaři nesouhlasí s jejími názory, že je to normální

Anastasiia má podporu také ve své rodině, která její vzhled už vůbec nekomentuje. Sama je absolventkou psychologie, a tak ví, jak takové řeči mohou na lidi působit. „Nikdo mi neříká, že je botoxu příliš mnoho. Lidé, kteří o mém vzhledu mluví, mě dobře znají a vědí, že jsem normální člověk, ne blázen.“

Doktor Harris tvrdí, že ideál krásy je ve společnosti velmi překroucený. Právě kvůli sociálním sítím, kde se vystavují celebrity i jiné hvězdičky, mají lidé o kráse zkreslené a nereálné představy. O Anastasiii si myslí, že to s botoxem přehání, ale je to její tělo a sama musí vědět, jak do něj zasahuje.

Pokud se ve svém těle cítí lépe, než když byla „normální“, není možné jí něco vymlouvat. Je třeba vzít v úvahu, že hranice mezi normálností a šíleností je tenká. Pokud má podporu v rodině, slova lékařů tak jsou opravdu jen doporučením. A třeba si na jejich slova vzpomene, až přijde první zdravotní problém…

Zdroj: Instagram, Daily Mail

Autor: Raina TomanováSouvisející články