Pár v Anglii 7 let terorizuje sousedka. Po návratu z vězení se problémy se seniorkou stupňují

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Adele Richards Gary Auther
Zdroj: Profimedia

Barbera Minns z města Falmouth v Anglii měla se svými sousedy problémy už před několika lety. Tehdy dokonce skončila na nějaký čas za mřížemi. Po propuštění ale nadále pár žijící na pozemku vedle svého domu šikanuje. A to už dlouhých 7 let.

Adele Richards a Gary Authers poprvé problémy ohlásily v roce 2018. Tehdy už dlouhý čas bojovali se sousedkou, která jim bez povolení chodila na pozemek, ničila jejich věci a znepříjemňovala jim život.

6 měsíců za mřížemi

Minns byla obviněna z ničení cizí věci a z nepovoleného vniknutí na cizí pozemek. Tehdy podle serveru Belfast Live sousedům poničila úmyslně několik záhonů, napadla jejich kočku a několikrát se s nimi dostala do hádky.

Za to všechno si odseděla ve vězení 6 měsíců. Jenomže to očividně ničemu nepomohlo. V poslední době mají sousedé se ženou problémy znovu. Dohromady prý její terorizování trvá přes 7 let.

Nejspíš skončí v zařízení sociální péče

Některé věci sousedé ignorovali. Pochopili, že je sousedka starší člověk s psychickými problémy. Rozhodli se tak jednoduše neřešit třeba to, že jim sype listí ze své zahrady na tu jejich. Během několika let se podobných drobných přestupků ale nastřádalo příliš.

Minulý rok v červenci vyrušila své sousedy paní Minns hlasitou hudbou. A od toho dne se problémy stupňovaly téměř každým týdnem.

Podle serveru The Sun žena opakovaně útočila na kočku páru, na sousedy pokřikovala neslušnými slovy, dokonce na ně stříkala vodu z hadice a opakovaně jim ničila záhonky. Bylo na ni proto znovu podáno trestní oznámení.

Vzhledem k tomu, že žena není psychicky v pořádku, uvažují nyní úřady nad tím, že bude umístěna do některého ze zařízení sociální péče.

Podle lékařů ale trpí mimo jiné posttraumatickou stresovou poruchou a měla by nejprve skončit v péči psychiatrů a psychologů.

Zdroj: The Sun, Mirror, Belfast Live

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články