Kvůli drogám ubodal mladou maminku 199 ranami šroubovákem. Dostal doživotí

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
David Jackson
Zdroj: Profimedia

K velké tragédii došlo loni v srpnu ve Velké Británii v Nottinghamshire. Teprve sedmadvacetiletá žena byla nalezena mrtvá ve svém bytě. Příčinou smrti bylo mnohočetné bodnutí šroubovákem, za které byl následně odsouzen již dříve vyšetřovaný pedofil David Jackson.

Svou oběť vrah znal, podle všeho spolu měli vztah. Před vraždou ji několikrát navštívil a známí ženy potvrdili, že ji často týral a bil. Bohužel ale nikdo situaci nenahlásil dříve.

Ke všemu se přiznal

Policie vyjela na místo poté, co sousedé projevili strach, že se paní Mckyle Taylor něco stalo. Skutečně ženu našli v jejím domě v kaluži krve. Pitva následně prokázala celkem 199 bodných ran šroubovákem.

Vrah se na místo vrátil po několika hodinách od tragédie. Policistům tvrdil, že si jde jen od své přítelkyně vyzvednout svetr. Po zatčení ale přiznal, že ji skutečně zabil. Jako důvod uvedl působení drog.

Zůstala po ní roční dcera

Mckyla Taylor měla roční dceru. O tu se nyní bude starat její babička. Ta uvedla, že je dívka to jediné, co jí po dceři zbylo. Smrt člena rodiny nese velmi těžce.

„Mckyla měla úsměv, který rozzářil pokoj. Měla nakažlivý smích. Byla to dívka milující zábavu. Nebyla jen mojí dcerou, ale také nejlepší kamarádkou,“ uvedla podle serveru Worksop Guardian matka zavražděné.

Nejhorší na celé situaci podle ní je, že vrah neprojevil u soudu žádnou lítost. Přiznal se ke všemu, uvedl ale, že by jednal podruhé úplně stejně. Za svůj krutý čin dostal nakonec doživotí.

Zdroj: Sky NEWS, BBC NEWS, Worksop Guardian

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články