Mladík v Texasu zastřelil svou čtyřčlennou rodinu. Chtěli mě sníst, hájil se

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Chlapec vrazda
Zdroj: Shutterstock

Teprve osmnáctiletý mladík zavraždil v Texasu celou svou rodinu. Cesar Olalde byl zatčen poté, co zastřelil své rodiče, sestru i bratra. Důvod ale úřady zaskočil ze všeho nejvíc. Teenager se bál, že ho chce rodina sníst.

Policii upozornil na událost rodinný známý. Ten informoval o tom, že mladý muž ve svém bydlišti střílel a pravděpodobně i zabil všechny členy vlastní rodiny.

Následně policisté skutečně zjistili, že je v domě zabarikádovaný mladík, který vyhrožoval sebevraždou, píše New York Post.

Nakonec se vzdal

Po desítkách minut vyjednávání muž odložil zbraň a policii se vzdal. Následně byla v jeho domě nalezena čtyři mrtvá těla. Jednalo se o jeho matku, otce, mladší sestru a bratra.

„Oběti byly zastřeleny v různých místech obydlí. Pravděpodobně se pokoušely před útočníkem uniknout,“ komentovala podle serveru People situaci texaská policie.

Byli to prý kanibalové

Mladík se na policii ke všemu přiznal. Na dotaz, proč se rozhodl k tak brutálnímu činu, měl odpověď. Policii sdělil, že členové jeho rodiny byli kanibalové a chystali se ho sníst.

Jak na něco takového přišel, ale vysvětlit nedokázal. Mladík je zatím ve vyšetřovací vazbě a hrozí mu několik let vězení. Podle serveru NBC News u něho ale byla také potvrzena možnost propuštění na kauci ve výši 10 milionů amerických dolarů.

Zdroj: New York Post, People, NBC News

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články