Fanynka se po koncertě Rammstein probudila s modřinami. Tvrdí, že ji zdrogovali, mluví o dalších obětech

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Rammstein
Zdroj: Profimedia

Žena vystupující na twitteru jako Shelby Lynn obvinila skupinu Rammstein z toho, že ji na afterparty po koncertě ve Vilniusu zdrogovala. Její frontman s ní prý chtěl mít styk. Podle kapely je to nesmysl, případem se zabývá policie.

22. května ve Vilniusu v Litvě odstartovala skupina Rammstein své turné. Po něm měla následovat afterparty, na které prý jednu z fanynek skupina zdrogovala a frontman Till Lindemann s ní chtěl mít v malé místnosti styk, který odmítla. Jako důkaz zveřejnila Lynn na twitteru fotografie modřin na svém těle.

Zdrogovali mě

Lynn si podle serveru LRT nepamatuje celou situaci příliš jasně, je si ale jistá, že jí ublížili členové skupiny. Po skončení koncertu byla pozvána na jejich soukromou akci, kde se už po pár drincích začala cítit divně.

„Na party s kapelou před koncertem jsme byli požádáni, abychom položili své telefony na stůl, do místnosti nesměly“, uvedla žena.

V jednu chvíli se prý ocitla v malé místnosti s frontmanem kapely Rammstein, který po ní vyžadoval styk. Ona ho ale odmítla, píše německý server Bild.

Poté, co její příběh převzala média, na twitteru ještě Lynn důrazně napsala, že se jí frontman kapely nedotkl, její odmítnutí bral v potaz. Nikdy netvrdila, že ji znásilnil.

Netuší však, z čeho má četné podlitiny. „Nevím, jak se mi ty modřiny staly. Byla jsem úplně mimo. Zdrogovali mě. Ale určitě jde o zranění z té noci,“ uvedla Lynn na twitteru k několika fotografiím, na kterých ukazuje podlitiny na svém těle.

Skupina obvinění odmítá

Žena druhý den ráno vzhledem k tomu, že má výpadky paměti a probudila se s modřinami, nahlásila celou skutečnost na policii. Podstoupila také test na drogy.

„Přijali jsme oznámení, ve kterém žena ubytovaná v hotelu tvrdí, že jí během včerejšího koncertu skupiny Rammstein někdo podstrčil do pití drogy a pokusil se ji znásilnit,“ uvedla v pondělí litevská policie.

Policie prý ženu nejprve odmítala vyslechnout. Situací se nyní ale nadále zabývá. Kapela ale jakékoli obvinění odmítá.

„Co se týče obvinění, která kolují na internetu o Vilniusu, můžeme vyloučit, že by se v našem okolí stalo to, co se tvrdí. Nejsme si vědomi žádného oficiálního vyšetřování,“ uvádí Rammstein na svém twitteru.

Lynn na svém twitteru uvedla, že ví o dalších obětech, které se jí ozývají, a situaci bude i nadále řešit.

Zdroj: LRT, Twitter, Bild

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články