Ewa Farna zhubla a vypadá nejlépe za celou svou kariéru. V čem tkví její tajemství?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: DAN MATERNA / MAFRA / Profimedia

Ewa Farna měla podle svých slov vždy trochu problémy s postavou. Ačkoli zdaleka nepatří k nejbaculatějším celebritám na světě, musela se mnohokrát potýkat s kritikou lidí. A kvůli tomu měla psychické problémy, které musela překonat. Dnes se za své tělo nestydí a deníku Šíp prozradila proč.

Není to tak dlouho, co vyšla písnička Tělo, kterou Ewa Farna ukázala světu, že každý jsme nějaký a nikdo by se neměl stydět za to, co ukrývá pod oblečením. Hlavní píseň stejnojmenného alba ukázala dokonce chyby na kráse, které po porodu Ewa utrpěla.

I jí se objevily na břiše strie. Ona ale dnes už ví, že si sama sebe váží. Původně ukázat tělo nechtěla, ale po všech těch kritikách od fanoušků se našla celá řada žen, které ji podpořily. A díky tomu se nakonec odhodlala a ukázala se světu se vším všudy.

Boky jako skříň

O svém těle se zmínila zpěvačka už dříve. V písničce Boky jako skříň vyjádřila, že se zkrátka narodila trochu baculatější, ale nestydí se za to. Potom, co se na ni ale snesla velká vlna kritiky, musela ukázat, že umí i víc než si jenom sama ze sebe udělat legraci.

V nové písničce tak vysvětlila, že její tělo je pro ni důležité a je na sebe náležitě hrdá. Podařilo se jí donosit dítě, a to podle ní byl ten nejkrásnější dárek, který mohla od těla dostat. A to, že těhotenství zanechalo na její kůži nějaké známky, nic nezměnilo.

Hlídá si jídlo

Dnes je Ewa podle mnohých za svou kariéru prozatím nejhezčí. Podařilo se jí zhubnout na ideální váhu a je na sebe dostatečně pyšná. I tak ale přiznala deníku Šíp, že ještě nemá zcela vyřešený svůj vztah k jídlu. Musí se hodně hlídat a kontrolovat.

„Musím se naučit jídlo kontrolovat. Prozatím spíš ono kontroluje mě, a to rozhodně není ideální,“ přiznává zpěvačka. Ewa apelovala na lidi, aby nesoudili ostatní podle vzhledu. Nikdy totiž neznáme příběhy ostatních, nevíme, čím si prošli a zda nemají nějakou nemoc.

Písnička Tělo by podle zpěvačky mohla pomoci mnoha lidem v Čechách i v Polsku uvědomit si, že nejsou v ničem špatní, že by na sebe měli být hrdí za to, jací jsou. A že by nikdo neměl nikoho soudit podle jejich postavy, barvy kůže ani čehokoli jiného.

Ewa navíc písničku pojala trochu jinak než své dosavadní výtvory. Je popovější a více taneční, opakují se v ní jednoduché fráze, a je tak snadno zapamatovatelná. Nápaditý text i videoklip jistě zaujmou na první pohled téměř každého. Zpěvačka na sebe může být náležitě hrdá.

Zdroj: sip.denik.cz, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články