Gabriela Soukalová se loučí s moderováním vtipným videem. Podívejte se na její nejlepší přeřeky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
gabriela soukalova
Zdroj: David Malik / CNC / Profimedia

Gabriela Soukalová je bývalá česká reprezentantka v biatlonu, která sice mnohokrát zazářila jako sportovní hvězda, ale později svou kariéru ukončila. Od roku 2020 ji diváci znají především jako moderátorku televizního pořadu Showtime. Kvůli těhotenství ale musela i tuto roli alespoň dočasně ukončit, divákům tak alespoň na instagramu sdílela vtipné video.

To bylo původně dárkem. Kolegové z pořadu Showtime ho Gábině dali jako překvapení na rozloučenou, aby se pobavila a nezapomněla, jak se s nimi měla skvěle. A jelikož jí přišlo video vtipné a chtěla divákům vynahradit i to, že se s nimi jako moderátorka loučí, podělila se o něj na sociální síti.

Video je záznamem některých jejích největších moderátorských přešlapů, které se jí v Showtimu povedly. Nikdo z nás totiž není dokonalý, a ačkoli v televizi to někdy působí jako přirozenost, některé scény daly Gábině pěkně zabrat. Ona sama si ze sebe ale naštěstí umí udělat legraci.

Záchvaty smíchu i zakopnutí

Na videu je vidět několik scén, ve kterých Gábina Soukalová doslova nemohla smíchy mluvit, vtipné přeřeky, a dokonce i zakopnutí, které nakonec moderátorka naštěstí ustála. Podle jejích slov to ale zdaleka není všechno z toho, co se jí v televizi přihodilo.

„Jsem si jistá, že si ty opravdu velké přešlapy nechali na Silvestra, protože jich bylo o dost víc, co si tak matně vzpomínám!“ svěřila se. Pravděpodobně se tak diváci mají ještě na co těšit. Nejen Gábina, ale i mnoho jejích moderátorských kolegů totiž občas zkrátka nemá svůj den.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

„A co vy? Stal se vám v životě nějaký zajímavý nebo vtipný přešlap, kterým jste pobavili někoho dalšího?“ ptá se, aby rozproudila debatu. A fanoušci se ochotně svěřují s příběhy, mnoho z nich se ale soustředí spíše na gratulace k těhotenství a Gábině vzkazují, že jim bude jako moderátorka chybět.

„Moc ráda bych vás slyšela při komentování biatlonových závodů,“ píše jedna z fanynek, která by si přála spojit Gabrielu Soukalovou jako moderátorku i sportovkyni v jednu chvíli. S tím celá řada komentářů souhlasí. Kdy a v jaké podobě se Gábina do televize vrátí, ale zatím není jasné.

Přemýšlela o tom, že by na mateřskou nešla

Když byla Gabriela Soukalová v 6. měsíci těhotenství, svěřila se médiím, že by možná na mateřskou dovolenou ani nenastupovala. Její partner Miloš jí slíbil se vším pomáhat, a společně tak přemýšleli, jak to nejlépe vymyslet, aby se rodina měla dobře a nikdo nestrádal.

Nakonec se ale přece jenom rozhodla, že je čas si od moderování odpočinout. V současné chvíli se tak sice připravuje na miminko, rozhodně ale prý nechce být matkou, která tři roky jen sedí doma na mateřské. Jak se bude její rozhodnutí vyvíjet, se teprve uvidí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články