Gabriela Soukalová ukázala nahé těhotenské bříško. Na miminko už se moc těší

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
gabriela soukalova
Zdroj: Profimedia

Gabriela Soukalová je bývalá reprezentantka v biatlonu a několikanásobná držitelka zlatých i stříbrných medailí, kterými udělala hrdý nejen celý národ, ale především svou rodinu. A ta se brzy rozšíří, jak nedávno sportovkyně přiznala. Těhotenské bříško sice její postavu změnilo, i tak si ale může Soukalová dovolit sdílet své odvážné fotky na instagramu.

V roce 2019 oznámila ukončení své sportovní kariéry. I tak je ale stále pod dohledem médií a fanoušci jsou i nadále v obraze a vědí, co jejich oblíbenkyně právě dělá a čemu se věnuje. Sama Soukalová nemá s pozorností problém, a dokonce s fanoušky dobrovolně celou řadu informací sdílí na sociálních sítích.

V květnu letošního roku prozradila, že miminko, které nosí pod srdcem, by podle lékařů měla být holčička. S Milošem Kadeřábkem, který je otcem dítěte, se ale ještě nedohodli na tom, jak se bude dívka jmenovat. Podle všeho je na takové věci času dost.

Fanouškům se pochlubila s bříškem

Na svém instagramu před pár dny sdílela Soukalová fotku, na níž jasně ukázala, že je na sebe náležitě pyšná, na miminko se těší a bříško se jí krásně kulatí. „Symbolické foto u dveří. Staré životní etapy se zavírají a brzy se otevře nová, věřím, že moc krásná etapa, na kterou se už moc těším,“ napsala k příspěvku.

Na černobílé fotografii pózuje u velkých masivních zdobených dveří a ukazuje, že se umí zatvářit i s bříškem a za své tělo se rozhodně nestydí. Na miminko se těší, však už se jí to také do porodu krátí. Fanoušci se tak mohou brzy těšit na další informace o nové rodině.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

„A co vy? Na co se teď nejvíc těšíte?“ ptá se Soukalová, aby vyvolala mezi fanoušky nějakou tu debatu. A odpovědí se jí dostala celá řada, takže si během těhotenského stresování má alespoň co číst. Navíc se za pouhých šest dní příspěvek dočkal 11 500 srdíček.

Praskly ti šaty, Gábi

Většina fanoušků přeje Gabriele i jejímu partnerovi a malé holčičce do života jen to nejlepší. V komentářích se objevují srdíčka a smajlíky, celá řada nastávajících maminek se svěřuje, že jsou na tom v současné chvíli stejně a zcela chápou Gabrielinu natěšenost.

„Praskly ti šaty, Gábi,“ píše jeden pobavený komentář, který tak hodnotí rozhalený outfit, z něhož Gabriele kouká těhotenské bříško.  Ostatní fanoušci se připojují s gratulacemi a někteří sportovkyni závidí, že jí to i v těhotenství tak moc sluší.

Jak se nakonec bude holčička jmenovat? A jak bude Soukalová zvládat roli novopečené maminky? Na to už brzy dostaneme odpovědi nejen od médií, ale možná i od Gábiny samotné, protože se s příchodem miminka na svět určitě podělí na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články