Eva Burešová sdělila znepokojivé výsledky magnetické rezonance. Fanoušci o ni mají strach

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová zdobí televizní obrazovky už několik let. Známe ji jako účastnici show Česko Slovensko má talent, studentku ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, chameleona ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas nebo Týnu ze Slunečné. Jenže Eva je také divadelní herečka a díky divadlu si uvědomila, že s jejím tělem není něco v pořádku. Víme, co ji trápí, svěřila se totiž na svém instagramu.

Eva je na instagramu velmi sdílná, fanouškům ukazuje i svého syna, kterého má s bývalým přítelem, ale na druhou stranu si nepřeje, aby média přebírala jeho fotky. Má totiž ráda kontrolu nad obsahem svých sociálních sítí a ráda si sama určuje, co lidem ze svého soukromí poodhalí.

V úterý se osmadvacetiletá brunetka rozhodla podělit o svou zkušenost s únavou a bolavými zády. Ukázala tak, že potíže se zdravím se nevyhýbají ani mladým lidem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

„Jsem po své zádové pauze opět hrála Zimní Pohádku. Všechny ty uskákané a utancované scény jsem jela na 30 %, takže jsem na konci představení byla ze sebe opravdu nešťastná. Říkala jsem si, to raději nehrát vůbec, než divákům předávat tak málo. Na druhý den jsem se cítila mnohem lépe, a tak jsme už všechny choreografie jeli naplno,“ uvedla svůj post Eva.

Následně se svěřila, že už cestou domů začala cítit bolesti zad, což ji donutilo jít k lékaři. „Mám tejpy, obstřiky a injekci v zadku. Ale to nejdůležitější je, že už máme výsledky magnetické rezonance, a tak už vím, co tomu mému tělu vlastně chybí,“ svěřila se.

A o co se tedy jedná? Její problémy, které údajně trvaly již několik let, zapříčinil kanálek, který jí tlačí na nervy. To vysvětluje obtíže, jež pociťovala. „Občas jsem neviděla na oko, elektrické bolesti v ruce, blokády zad, špatná rovnováha,“ uvedla.

Fanoušci ji v komentářích ubezpečují, že na jejím výkonu nebyly bolesti zad poznat, zároveň však jde vidět, že se o ni bojí.

Teď už ale herečka ví, kde je problém, a jak říká, neskutečně se jí ulevilo. Bude jí ještě lépe, až začne cvičit a chodit na terapie.

V závěru apeluje na své sledující, aby chodili k lékaři a dávali na sebe pozor. A my souhlasíme, vždyť zdraví máme jenom jedno.

Eva navíc opravdu potřebuje být fit. Jak nedávno prozradila, splnil se jí totiž sen a zahraje si ve filmu. „Dávám na vědomí, že včera jsem měla první natáčecí den filmu, ve kterém mám hlavní roli. Ty brďo, mami, já budu v kině!“ cituje ji Blesk.

Neprozradila však ještě, o jaký snímek se jedná, a tak se budeme muset ještě nechat překvapit.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články