Slavné mámy Michaela Ochotská a Agáta Hanychová vyrazily k vodě a zapózovaly v plavkách

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
michaela ochotska
Zdroj: Profimedia

Michaela Ochotská je další z celebrit, která si vyzkoušela v posledních letech velmi oblíbenou vodní aktivitu. Nedávno si ji zkusil i Leoš Mareš, takže na ní asi něco bude. O jaký sport se jedná a s kým se u něj potkala? S tím se pochlubila na svém instagramu.

Michaela Ochotská se na svůj instagram nechala natočit při wakesurfingu. I ona se nechala strhnout a vyrazila za krásného letního dne na pískovnu v Olomouci.

Tam si užívala společné chvíle i se svou kamarádkou Agátou Hanychovou. Obě celebrity se vyfotily pro své fanoušky jen v plavkách. Na snímcích jsou rozesmáté, přičemž Ochotská zvolila modré bikiny a Hanychová červený odstín plavek.

„Agáta nestihla zatáhnout břicho…?“ ptal se jeden sledující a přidal vysmátý smajlík. Jedna z fanynek se do něj okamžitě pustila. Ačkoliv ani jedna z dam už nebrázdí přehlídková mola, obě jsou maminky od dětí a postavy mají výstavní, takže o nějakých kilech navíc rozhodně nemůže být řeč.

Ale lidé si vždy najdou něco, co lze na internetu hodnotit negativně. Obzvlášť na sociálních sítích, které podléhají leckdy i bizarním trendům. A na jeden z nich naráží další komentující.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

„Postavu máte obě TOP, tak se foťte proboha normálně… nedávám ty fotky na špičky,“ napsala. Ochotská i Hanychová totiž stojí na špičkách, zřejmě proto, aby si opticky prodloužily nohy, jak to dělají podpatky. Jenže to ani jedna z nich nepotřebuje, vypadají skvěle bez nějakých póz.

Nevkusné foto u Památníku holocaustu

Hlavně Hanychová to nedávno na svém instagramu pořádně schytala. „Berlín… každý potřebuje v životě nějakou oporu, i když je založena na těch, kteří bohužel už s námi nejsou,“ napsala k fotografii z Památníku holocaustu. Jenže způsob, jakým se u něj zvěčnila, opravdu nebyl dvakrát šťastný, což jí lidé dali patřičně „sežrat“.

„Promiň, sleduju tě ráda a chápu, že to místo vybízí k uměleckým fotkám, ale i naše mladá generace by se měla učit, že jsou místa, ke kterým je třeba mít úctu,“ zněl jeden z mírnějších komentářů. Ostatní si servítky moc nebrali. Agáta však fotku nesmazala, takže si za ní zřejmě stojí.

U Ochotské je odezva o poznání mírnější. Moderátorka se ukazuje především s oblíbenými přípravky a chlubí postavou, kterou můžeme jen závidět. Občas ukáže také svého syna Andrease, kterého má s bývalým manželem Lukášem Rosolem.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články