Jiří Krampol se bojí o svůj život. Tímto prohlášením vyděsil své blízké

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri krampol
Zdroj: CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Před několika dny se Jiří Krampol objevil v nemocnici. Doprovod mu dělala Zuzana Bubílková, ale jeho fanoušky vyděsilo, v jakém zdravotním stavu se Krampol nachází. Píše o tom deník Aha!

V pražské motolské nemocnici byl oblíbený moderátor viděn na invalidním vozíku, na kterém ho tlačil zaměstnanec nemocnice. I když to nevypadalo, že by byl Jiří plný síly, opak je pravdou. O nic vážného se ale nejednalo, šlo o pravidelnou kontrolu bolavého kolena.

Bubílková je nejen jeho spolupracovnice, ale také kamarádka

Do špitálu ho doprovodila Zuzana Bubílková, se kterou Krampol spolupracuje. „Musel jsem na pravidelnou měsíční kontrolu s kolenem a Zuzka mě odvezla do nemocnice, kde jsem měl domluvený termín,“ svěřil se ahaonline.cz český herec a moderátor.

Vypadá to, že kontrola dobře dopadla. „Jeli jsme sem hned po ránu, protože už v poledne vystupujeme v domově důchodců za Prahou,“ prozradil Krampol. Problémy s kolenem má již delší dobu, bohužel kvůli němu nemůže pořádně chodit.

„Největší problém mi dělá chůze do schodů, to je stále ještě utrpení,“ prozradil Krampol nedávno. „Všechno to vzniklo před léty, když jsme měli rvačku na jevišti a přetrhl jsem si vazy v koleni. Pak jsem si moc brzy nechal sundat sádru. Od té doby se to táhne,“ postěžoval si herec.

Navíc v loňském roce moderoval událost s MMA bojovníky a jak prozradil, také se to neobešlo bez zranění: „Jako na potvoru se jeden z nich prudce otočil a omylem mě nakopl právě do té nemocné nohy. Udělal se mi bolestivý výron,“ popsal Krampol nešťastnou náhodu.

Na další operaci jít odmítá, bojí se o svůj život

Herec se dokonce pustil do hubnutí, a to z důvodu, aby nohy tolik nezatěžoval a kolena ho bolela méně. Prozradil také, že občas trpí velkými bolestmi, ale nechce se nechat operovat. Jaké jsou jeho důvody k takovému rozhodnutí, když mu operace evidentně pomůže?

„Koleno by mi spravili hned, ale já na žádnou operaci rozhodně nechci. V mém věku už je to obrovské riziko,“ řekl Krampol, kterému je již 83 let. „Nemusel bych to přežít. Mám jednoho známého doktora, který je taky starší a sám má koleno v háji.“

„Říká mi: ,I kdybych se měl jen plazit, tak na operaci nepůjdu.‘ Naprosto ho chápu,“ tvrdí Jiří Krampol, který se s bolestmi trápí jen v případě, že má za sebou dlouhé cestování nebo je celý den na nohou. A dodal, že pravidelně absolvuje také obstřiky, takže si na svoje problémy nestěžuje.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články