Ornella Koktová slavila narozeniny své sestry Charlotte. Dala jí originální a nerozbitný dárek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ornelie Koktova a Josef Kokta
Zdroj: Profimedia

Před krátkým časem Ornella Koktová porodila miminko, a měla tak co slavit. A na nějakou další příležitost k oslavě nemusela čekat dlouho. Její sestra Charlotte totiž oslavila 12. srpna pětadvacáté narozeniny a Koktová pro ni přichystala oslavu, na kterou bude vzpomínat ještě dlouho. Posuďte sami, kdo by nechtěl takového sourozence?

Ornella je člověk, který musí být ve všem originální. Potvrzuje to nejen její vlastní jméno, ale i jména, která dala svým dětem. Doma má osmiletého syna Quentina, ročního Svena a několikaměsíční dívenku Lilianne. A její životní styl se dá skutečně shrnout jedním slovem jako osobitý.

Proto není divu, že i oslava narozenin, kterou připravila své sestře, byla jedinečná. Jaký dárek je ten nejlepší, který si podle vás může člověk přát? Ideálně je to něco, co ve vás vyvolá vzpomínky, kdykoli se na to podíváte. A přesně tímhle směrem uvažovala při výběru i Ornella.

Nerozbitný dárek

Jelikož Ornella ví, že je její sestra už nějaký čas zamilovaná, rozhodla se jí darovat fotografii s jejím partnerem. Ale ne jen tak ledajakou. Dala si totiž s výběrem pořádně záležet. „Dáreček jsem symbolicky vybrala z tvých nejmilejších fotek s Ivkem,“ napsala k fotografii, na které je zachycena se sestrou ve sváteční náladě.

„Jedna je z prvního máje a ta druhá je ta vaše úplně první! A kdyby ti někdy ve vzteku m**lo, můžeš to po něm hodit a nerozbiješ to. Jde totiž o oboustranný tisk na dřevo,“ dodala na vysvětlenou. Podle úsměvu sestry měla z dárku Charlotte obrovskou radost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ornella Koktova (@ornellakoktova)

Navíc dostala od Ornelly také dort, na kterém si prý obě pochutnaly jako nikdy předtím. „Dort byl ze 100% přírodních BIO surovin… ochutnala jsem jich v životě už hodně, ale tenhleee… byl snad nejlepší,“ pochválila svůj výběr Koktová. Je vidět, že na své sestře nešetřila a snažila se jí opravdu udělat radost se vším všudy.

Nejlepší sestřička

K blahopřáním a gratulacím se pod fotografií přidává celá řada fanoušků, kteří zároveň oceňují originalitu dárku a závidí Charlotte tak skvělého sourozence. Sama oslavenkyně samozřejmě připsala pod příspěvek komentář, ve kterém Ornelle děkuje za krásný den i dárečky.

„Moc ti děkuji za krásnou oslavu, jsi nejlepší sestřička,“ nechala se slyšet a doplnila do komentáře srdíčka a smajlíky. Ornella tak za svůj dárek dostala tu nejlepší odměnu – poděkování, úsměv a velkou radost své o tři roky mladší sestry.

„Každá blondýnka potřebuje svoji brunetku a vy jste dokonalé. Přeji všechno nejlepší k narozeninám,“ shrnuje to na závěr komentář jedné z fanynek. Ačkoli jsou každá ze sester skutečně na první pohled úplně jiná, mají se rády a nikdo jim jejich sourozeneckou lásku nevezme.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články