Patricie Pagáčová vyrazila na místo, které ji už dlouho lákalo. A ukázala větší dekolt než kdy dřív

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Koncem letošního května přivítala Patricie Pagáčová na světě dcerku, kterou s manželem pojmenovali Bibiana. Média i její instagram hned zaplnily fotky novopečené maminky, která ze své první dcerky měla obrovskou radost. A i když má dnes s mateřstvím plno práce, nezapomíná na odpočinek a na výlety na místa, která ji už dlouho lákají.

Instagram Patricie Pagáčové byl poslední dobou samá fotka s malou Bibianou, a bylo tak potřeba fanouškům ukázat, že i s dětmi si člověk musí dopřát chvíli klidu a odpočinku. Na poslední zveřejněné fotografii je tedy sice Pagáčová sama, dá se ale předpokládat, že její dcerka je někde poblíž a maminka se jí každou chvíli věnuje.

Každý, kdo zažil porod dítěte, ví, jak náročné jsou první měsíce s miminkem a jak je každá minuta klidu k nezaplacení. Zároveň je ale člověk tak nějak šťastný, a to platí i o Pagáčové, která na fotce doslova září. Energie do života jí nechybí a je vidět, že se jí s příchodem miminka na svět také změnila postava. Rozhodně ale nemluvíme o změnách, které by byly na škodu.

Už jako malá toužila po návštěvě Senohrab

„Vždycky, když jsem jako malá s rodiči projížděla kolem hotelu Senohraby, říkala jsem si, že bych v něm někdy hrozně chtěla bydlet, protože je to jak na zámku,“ přiznala se v příspěvku herečka. „A taky že doopravdy je,“ dodala poté, co si ubytování v hotelu vyzkoušela.

Na fotce, kterou sdílela, je zachycena u okna hotelového pokoje s výhledem na krásnou přírodu. Dlouhé šaty, které má na sobě, jí sluší a zvýrazňují její prsa, která jí po porodu narostla. Pagáčová si s úsměvem užívá výhled ven a je na ní vidět, že chvíli odpočinku už si opravdu zaslouží.

Herečka dodává, že je v resortu nově také wellness centrum, takže má o zábavu postaráno a užívá si svou dovolenou se vším všudy. Počasí jí vyšlo, a když má čas na focení, zdá se, že ani malá Bibiana příliš nezlobí a s maminkou si užívá jeden ze svých prvních velkých výletů.

Šaty dělají člověka

Fanoušci Pagáčové na sebe nenechali dlouho čekat a první komentáře chvály se objevily téměř okamžitě po sdílení fotky. Většina z nich chválí nejen hereččinu postavu, ale také její úsměv a především výběr oblečení. „Ty šaty jsou boží, odkud jsou, prosím?“ ptá se někdo.

„Krásná fotka a krásné šaty. Moc vám to sluší,“ přidávají se další komentáře. Několik fanoušků s Pagáčovou souhlasí, že je v Senohrabech nádherně a je to skvělé místo pro dovolenou. Jiní jí závidí, že má i s miminkem možnost si takhle krásně užívat. A že i po porodu vypadá dokonale.

Na Patriciině Instagramu se tedy objevuje jen samá chvála, a to koneckonců nejen u poslední fotografie, ale u všech snímků, které poslední dobou sdílela. Její roztomilá dceruška je už teď totiž krásná po mamince, a můžeme se tak jedině těšit na to, co z ní vyroste.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články