Patricie Pagáčová vyrazila do společnosti v nádherných šatech. Měla v nich nohy až do nebe

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová se objevila na premiéře filmu Gump – pes, který naučil lidi žít. A přítomní se nestačili divit. Vypadala totiž výborně a na její postavě rozhodně nebylo znát, že nedávno porodila. Šaty, které si oblékla, jí neskutečně slušely.

„Upřímně doufám, že vás bude bavit alespoň z poloviny tak, jako nás bavilo ho točit,“ napsala o filmu Pagáčová na sociální síť Instagram, kde sdílela svoji fotografii z premiéry.

„Aneb ráno u Sázavy v teplákách a večer na červeným koberci,“ dodala k vysmátému snímku.

Jak je vidno, Pagáčová si na premiéru odskočila z místa, kde relaxovala. Večer už ale byla za královnu večera. Nezapomněla poděkovat svému kadeřníkovi a stylistovi, kteří odvedli výbornou práci.

Kromě Pagáčové v rodinném dobrodružném filmu uvidíte i Bolka Polívku, Evu Holubovou, Ivanu Chýlkovou nebo Karla Rodena.

Nebyla to ale první premiéra v poslední době, na níž se herečka známá především ze seriálu Ulice, objevila. K vidění byla před pár dny i na projekci filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

„Ještě to není úplně podle mých představ, ale žádný spěch a stres,“ řekla Super.cz Pagáčová o své formě. Avšak na to, že před dvěma měsíci rodila, rozhodně nevypadá. Ba naopak, sluší jí to více než kdy jindy.

„No hele, nevím, jestli si můžeš dovolit vypadat takhle skvěle po porodu,“ vtipně reagovala na Pagáčové vzhled moderátorka Eva Decastelo.

Herečka si teď užívá rodinných chvil se svým manželem Tiborem. Toho si vzala v roce 2019. Mají spolu dceru Bibianu.

Zdroj: Instagram, Extra, Super

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články