Zuzana Belohorcová vyrazila do Čech a hned skončila pod kudlou. Povíme vám, co se stalo

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Marek Patek / CNC / Profimedia

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová letos v létě znovu zavítala i s manželem do Prahy, a kromě odpočinku se vydala také na návštěvu za svým plastickým chirurgem. Co na svém těle si nechala upravit? To prozradila na svém instagramovém profilu.

Zuzana Belohorcová žije už dlouhou dobu v zahraničí. Několik let bylo jejím domovem floridské Miami, ale loni se s rodinou rozhodli odtamtud odstěhovat.

Velké stěhování zpět do Evropy

Fanoušci na jejím instagramovém účtu, kde jich momentálně má více než sto tisíc, byli smutní, že už nebudou prostřednictvím jejích příspěvků moci sledovat krásné západy slunce a úžasné miamské pláže.

Nejdříve se Zuzana s rodinou usadila ve španělské Marbelle, ale po půl roce se rozhodli přesunout jižněji za teplejším klimatem a blíže oceánu.

Domovem se jim stal ostrov Tenerife, kde se usídlili v luxusním apartmánu s bazénem a dechberoucím výhledem na Atlantský oceán.

Nakonec se usídlili opět u oceánu

Na otázku, zda je Tenerife jejich poslední destinací, pro web blesk.cz uvedla: „Nevím, já opravdu nevím, jestli to bude to poslední místo. Ale chceme to vyzkoušet a zatím jsme tam moc spokojeni. Marbella nás moc neokouzlila, protože v zimě je tam chladno, skoro jako na Slovensku.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Začátek roku byl pro půvabnou Slovenku v plném pracovním nasazení, protože se zúčastnila slovenské verze pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde ukázala, že umí také skvěle zpívat.

V jednom z dílů se na pódiu dokonce objevila společně se svou dcerou Salmou a střihly si společně duet, který porotu naprosto okouzlil.

Ani na Slovensko a Česko nedá dopustit

Momentálně se ale i s manželem vydali na výlet do Prahy. Krásná blondýnka tuto návštěvu využila také ke svému zkrášlení a svěřila se do rukou svého plastického chirurga. Podstoupila zde úpravu horních víček.

„Lékař mi dělal modelaci poprsí po dětech a je to náš velmi dobrý kamarád. Potkáváme se i mimo kliniku a už se na něho moc těším,“ uvedla pro web blesk.cz těsně před zákrokem.

Zdroj: Instagram Zuzany Belohorcové, blesk.cz

Autor: Karolína StoczkováSouvisející články